Kızların erkeklerle okuması caiz midir?

Cübbeli Ahmet Hoca diyor ki; çarşaflı bile olsa bir kızın erkeklerle aynı ortamda okuması caiz değil. Üniversite kıza caiz değilmiş yani

Güncellemeler:
12gün Kızların okuması tamamen yanlış demiyor. Erkeklerle yakın ortamda okumamalı diyor onu belirteyim

0|1
5|16

Erkekler Ne Diyor 16

• Kızların erkeklerle, erkeklerin de kızlarla aynı ortamda olması haramdır.. Dolayısıyla erkeklere de haram oluyor günümüz üniversiteler.. Burada eğitimin haram olmasından değil, iki ergin karşı cinsin bir arada olmasının haramlığından bahsediliyor.. Hiç bir din alimi de bunun aksini iddia edemez.. Tüm semavi dinlerde bu böyledir.. Bunu bu yaşınıza kadar idrak edemediyseniz, İslamiyeti daha fazla kirletmeyin..

1|0
    1|0
  • Üniversite kıza caiz değil anlamında demiyor, beraber okuması caiz değil diyor. Ayrı ayrı okunabilir yani

1|1
    0|0
    • 12gün

Aynı ortama girmiyorlar mı? İsmail ağa cemaati içerisinde hiç duymadım kızını üniversiteye yollayan

• 12gün

Bilemem cemaatin içinde okutan var mıdır, ama demek istediği bu sonuç olarak..

• Haram

0|0
    0|0
  • Biri şunu s*ksin ya. Delleniyorum şu adamı gördükçe ya

1|0
    1|1
  • hükümet konusturuyor halk kanıyor normal böyle adamların boyle konusmasi

0|0
    1|1
  • Dinen oyle onun bunun demesi degil kural neyse soyleyene bakma

0|0
    0|0
    • 12gün

Bende dinen soruyorum işte

• birşey olmaz ya insan sosyal bir varlık o kadar da abartmamak lazım

0|0
    0|0
  • Dinen bakarsan konuya evet doğrudur ama takan kim kimsenin umrumda değil

0|0
    0|0
  • neyin caiz olup olmadıgına Allah karar verir bunun gibi din ticaretçileri degil..

0|0
    0|0
  • bunların her dediğine he deseydik sofi olmuştuk boş insan bunlar boş kalbende beynen de boş

0|0
    0|0
  • adamlar yaşamak için marsa gidiyor canım oku sadece kiminle okjrsan oku yeter ki oku

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    1|1
  • len bunun hocaligina inanmayin karinin ic camasirina sarilmis fotolarj cikti bunu mu dinliceksiniz?

0|0
    0|1
  • Okumak ilim öğrenmek farzdır.

0|0
    0|0
  • Oldu başka ya bırakın bu hurafe şeyleri iyi babanlada aynı evde kalma ozaman

0|1
    1|0
  • güzelim ülkemizde bir bu kaldı tartışılmayan

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• doğruluğunu bilmem ama bu adamı da hiç sevmiyorum din sömürücüler

0|0
    0|0
  • yaa bir bakimdan doğru
    ama hic muhattap olmadan da okusa daha iyi

0|0