Evinizde olmasını ister miydiniz?

Evinizde Büyük Ebeveynler olmasını ister miydiniz? Ben isterdim şahsen evimde tatlı bir dedem, babaanne olmasını. Çok sıcak tatlı bir ortamımız sohbetimiz olurdu..Evinizde olmasını ister miydiniz?

0|0
9|18

Erkekler Ne Diyor 18

• Evet isterdim.
    Bazen ısrar ettiğimizde yanımızda kalıyorlar ama kendi başlarına olmayı daha çok istiyorlar.

1|0
    0|0
  • Olunca tatlı oluyor. Yaşadım biliyorum.

cut.

1|0
    0|0
  • Ben isterimde annem istermi 😂

1|0
    0|0
  • Evet
    Oldukları günleri düşünürken burnum sızlıyo resmen

1|0
    0|0
  • Evlerinde köpek besleyenler anna babalarını besliyemiyor yani köpek kadar anne babasının değeri yok günümüz modern çekirdek aile modelinde 😂😂😂

1|0
    0|0
    • 11gün

Anne, baba beslenmesi gereken insanlar mı? Kimse senin anan, babanla oturmak zorunda degil. Kız nasil ana babasini birakip evleniyorsa erkekte birakacak. Bir ana baba sizde yok.
      Madem öyle hem kizin ailesi hem erkegin ailesi ayni evde olsun 6 kisi coluk cocukta 10 kişi kabile gibi yaşayın. Kafaya bak ya. Bir ogrenemediniz ev kurmayi ayri aile olmayi

• 11gün

Müslüman aileler kaynana kaynatayla oturmak zorunda diye bisey. Öyle bisey varsa muslumanlarin yarisi dinden cikmis olur. Sanki islamin her kuralini harfiyen yerine getiriyorsunda bu kaldi. Isinize geleni cimbizla cekip almakta ustunuze yok. Sorsan cumaya bile gitmez.:)

• 11gün

@RuhuDar 90 benimle uğraşma islami öğretiden bahsediyorum islamda aile bağları sıkıdır allah korkusundan olandan dolayi anne babaya itaat allaha itat gibidir sevgi duyarlar oyüzden ailesinin büyüklerini dışarı atmazlar ben onu diyorum benimle uğraşma benim imanim dinim bana senin inancın sana saygı duyuyorum

• İsterdim ama sadece babaannem vardı rahmetli

1|0
    0|0
  • Benim babaannem gibi dünyaya tıpa atmış biri olmasın

1|0
    0|0
  • Jessy james roket takımı 😂😂

1|0
    0|0
  • ben sadece rahmetli dedemi isterdim o benim yoldaşım sırdaşım beni babamdan çok seven dedemi isterdim 😢😭

1|0
    0|0
  • Ben öyle büyüdüm ve kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum

1|0
    0|0
  • Ben de isterim

1|0
    0|0
  • sana nasil ulasilir

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Guzel olurdu

1|0
    0|0
  • yok kanka

1|0
    0|0
  • baba annem olsa beni dövse keşke.

1|0
    0|0
  • istemekle olmuyor ki

1|0
    0|0
  • Bizim ortam böyle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Evlenince kaynananla oturda gör sicak ortami

1|3
    0|0
  • Ben kafa dinlemeye alışmışım kalabalık aile sevmiyorum

1|0
    0|0
  • evet isterdim vardı da zaten ama kaybettim

1|0
    0|0
  • bizde var bide babannem kufurlu olunca gulmekten gecemiyorm cok eglenceli

1|0
    0|0
  • isterdim

1|0
    0|0
  • İsterdim, ben küçükken dedemle anneannem vefat etti, onlarla aklım ererken vakit geçirmek isterdim

1|0
    0|0
  • İstemezdim

1|0
    0|0
  • Duruma göre gerekirse kalırlar gerekmezse istemem

1|0
    0|0
  • İsterdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...