Erkeklerin hepsi mi böyle?

Arkadaşlar şimdiye kadar nedendir birtürlü anlayamadim ama bana hep abazalar geldi. Yani bilemedim şansımmı böyle yoksa devir böylede benim mi haberim yok bilemiyorum.. Hep bana takintisi olan erkekler geliyor ve hepside benden faydalanmak istedi, ne varki ben izin vermedim ama yetti artık.. Bakıyorum çevreme çevremdeki kızlar mini giyiyo dekolte giyiyo konuşuyoruz onların hiç benim gibi sevgili yönünden dertleri yok anlamadım bu durumu.. Ama çevremdekilerin bir özelliği peşindeki erkeği köpek ediyor ben etmiyorum çünkü insanlara kötü davranmayı sevmem sadece fazla üzerine düşmüyorum acaba bundan mi oluyor? sizce neden olabilir? siz erkekler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|1
114

En İyi Erkek Görüşü

• ortam bozuk. hava atıcam derken ahlaksızlık diz boyu. Arsızlık gençlerde karakterin maalesef önüne geçmiş durumda. Benim yanımda bile kız arkadaşıma çekinmeden laf atılıyor. Eskiden insanlar arkadaşlarının kız arkadaşları ile konuşurken yenge diye hitap eder, ters birşey anlaşılmasın diye başı önde konuşurmuş. Öyle bir toplumdan böyle arsız bir nesil nasıl doğdu anlayamadım. Allah herkesin gönlüne göre versin. Önce İman, sonra namus, sonra karakter versin. Eline, beline ve diline sahip çıkmalı insan. Ailene, akrabana nasıl davranılmasını istiyorsak karşımızdakine de öyle davranmamız gerekiyor. Ama maalesef durum vahim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• siz evlenilebilecek potansiyele sahip bir bayansiniz fakat bunu asla bozmayin özenmeyin kendinize yakismayan seyleri yapmayin sadece ortamini degistir o zaman daha nazik insanlar cikabilceginden eminim

0|0
    0|0
  • Aynı şekilde bana da hep karaktersiz kızlar denk geliyor.. Bıktım artık.. :/
    Aslında bunun sebebini biliyorum..
    Mesela diyelim 10 erkekten 9'u kötü, sadece 1'i iyi..
    10 kızın da 9'u kötü 1'i iyi olsun..
    İyi kızla iyi erkeğin biribirine denk gelme ihtimali % 1 oluyor..
    O yüzden asla hak ettiğimiz kişiyi bulamıyoruz.. :(

0|0
    0|0
  • Kötü davranmanın mantığı yok ilişkiyi oyuna çevirmek gereksiz.

0|0
    0|0
  • Öncelikler bütün erkekler öyle değil bunda hem senin kadersizliğin hemde karşındaki erkeği iyi tanıyamaman aktif rol oynuyor. Kimi erkek vardır eşitlik sever, kimi erkek kadınının sözü geçsin ister, kimiside kendi borusu ötsün ister ama gerçekten seven hiçbir erkek menfaat gütmez.

0|1
    0|0
  • Köpek olmam , suistimalde etmem.
    Şeninkisi sans

0|0
    0|0
  • benimde şansıma kızların abazası denk geldi dostm ben genelleme yapıyomuym o senin şansna birz çevrylede alaklı bir durum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Çevrenle alakalı

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Güven huzur samimiyet kavramları cinsiyete değil kişilige bakar

0|0
    0|0
  • Sana öylesi denk gelmiş bence

0|0
    0|0
  • garip bir durum bence

0|0
    0|0
  • Bence arkadaşlarınında sevgilileri aynı abazadır ama onlar şikayetçi olmayabilirler oyüzden bişey demiyor olabilirler şimdiki dönemde her ilişkisi olan birşeyler yaşamak istiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...