Üst komşumuz 14 yıldır ne polisten ne Allahtan korkuyor gürültü çocukluğumdan beri kesilmedi ne yapmam lazım?

Ne Allahtan kul hakkı fan ne polisten korkuyor babaları öldü daha çok azdılar 4 kız bir de içguveyi kocası var işsiZ Bszen elimden bir kaza çıkacak diye korkuyorum polis gelince birşey yapmadan gidiyor illa cinayet mi çıkması gerekli yemin ederim aşırı tahrik oluyorum bazen çıldırma noktasına gelşyoum Allaha yalvarıyorum Allah versin cezalarını diye sabrım kalmadı bitti artık sinir hastası oldum psikopst oldum bunlar yüzünden

Güncellemeler:
11gün Bir gün bir delilik yaparım diye korkuyorum

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bizim alt kattakiler de boyle biz 1 senedir filan cekiyoruz sizin hele 14 yıl Allah sabir versin
    Ben bir kere şikayet ettim kavga gürültü sesi geliyordu apartman yıkılacak gibiydi seslerinden yarim saat 45 dk sonra geldi polisler olay olup bittikten sonra yani
    Gerçekten biktiriyolar insani Allah size sabir versin Allah kurtarsın

0|1
    0|0
    • 11gün

Dayanılmaz hal aldı O kadar nefret ediyorum ki bazen aklım gidiyor 14 yıldır işkence gibi hayat geçti dayanamıyorum İnşallah Allahtan bulurlar her gün dua ediyorum

• 10gün

Güzel tesellin içim ben teşekkür ederim

• 9gün

Ne demek rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Müsil ilaçlı ikramda bulun kanka wc'den çıkamasın :D Bende yiyorum de çakmasın mevzuyu birkaç ay kurtarırsın... İçine ne koyacağını sen düşün :D Bak fare zehiri ya da uyku hapı da olabilir, sinir kat sayına göre değişir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 14 yıl dayanmışsın kardeş boşver bundan sonrasını bence ya da evi taşı

0|0
    0|0
    • 11gün

2 kardeşim var farklı şehirlerde okuyor kira paraları masrafları felan çıkamayız kolay değil o kadar gücümüz yok şu anda

• 11gün

Evde kulaklıkla gez bir alternatif olarak ya da cidden konuşmaya git ortak bir yol bulmaya çalışın

• 11gün

Kaç kere konuştuk o güzel güzel konuşmalar işe yarsamdı kavga çıkardılar kimse bizi desteklemedi kadın kocası yok yazıktır diyorlar ulan biz kadının ırzını istemiyoruz ki gurultu yapmasın Allah kahhar adıyla kahretsin hepsi hemşericilik yapıyorlar ermeni kökenli hepsi

• Bence maske tak ve karanlıkta aile fertlerinden birini bir güzel döv. Hepsini farklı zaman içerisinde teker teker döv. :D

0|0
    0|0
    • 11gün

Bak sen işin ciddiyetinde değilsin başına gelse anlarsın

• 11gün

Bak inan yaşamak istemezsin bilerek yere birşey atıyorlar gece zıplayarak uyanıyorum panik atak hastası olacağım bazen bıçağı alıp kesmek geliyor içimden

• 11gün

İşte ben de onu diyorum. 14 yıl... dile kolay. Ruh sağlığından olacaksın. Psikolojin (anlattıklarına bakılırsa) zaten bozulmuş. Ya onlar düzelecek ya da sizin oradan taşınmanız gerek en kısa zamanda. Aksi taktirde bir gün dediğin gibi elinden kaza çıkarsa hayatının geri kalanını ceza evinde geçirmek istemezsin herhalde iki üç şeytan yavrusu yüzünden?

• Ahhha😂😂allah sabır versin

0|0
    0|0
    • 11gün

Allah sabır değil cezasını versin 14 yıldır sabır yetmedi mi

• Napiyolar ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kayda alsan bu durumu işine yaramaz mı

0|0
    0|0
    • 11gün

Yok mahkeme sürekli koğuşturmaya gerek yoktur diye kağıt gönderiyor cinayet işleteceğim

Yükleniyor...