Arkadaşlar polis olan veya tanıdığı olan var mı konu acil?

Arkadaşlar kısaca anlaticam biraz vicdanınız varsa yardım edin nolur. bir çocuk var çocuk şizofren bana 6 7 aydır instagramdan snapchat ten mesaj atıyor. engelliyorum sahte hesap açıp yine atıyor. yaklaşık 60 tane hesap engelledim. sürekli taciz ediyor telefon numarası var araba plakası var bende polise şikayet etsem ceza alır mı. psikolojim alt üst oldu çocuk hasta şizofren kendi kendine yalanlar söyleyip beni sevgilimden ayırdı. güya biz çıkmışız falan diye. yemin ederim yalan çocuğun yüzünü bile görmedim gerçek hayatta. konusmuslugumuz coookk eskiden 4 5 yıl önce bir iki kere konuşmuştuk. takıntı yapmış. nolur yardım edin polise şikayet etsem içeri atarlar mi?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Savcı var elimizde istersen siber suçlar da ilgi alanı

0|0
    0|0
    • 12gün

Savcılığa gidersem ceza alır mı? Ama en az 5 6 ay sürer o dava. O zamana kadar kafayı yerim 6 aydır zaten sinir sistemim bozuldu

• 12gün

Rica ederim umarım herşey yoluna girer

• 9gün

Teşekkür ederim 😃

En İyi Kız Görüşü

• once polise shikayet etceni soyle
    durmazsa shikayet et

0|0
    0|0
    • 12gün

Söyledim zaten korkmuyorum diyo gidicem son çare

• 11gün

bir gelisme olursa soylersin

• 11gün

Tamamdır çok teşekkür ederiim

Erkekler Ne Diyor 12

• Laik sistem saolsun

Tecavüz eden hırsızlık yapan iki ay yatıp çıkıyor

Hiçbirşey çıkmaz polise versen de

Ana yinede savcılığa dilekçe ver istersen

Uyarı alır belki en azından korkar

0|0
    0|0
    • 12gün

Malesef hep bu sistem yüzünden cesaret alıyorlar. Çocuğa diyorum ki polise gideceğim git korkmuyorum diyo. Adalet işte ne diycen

• 1. Sevgilinin senden ayrılma sebebi çok saçma geldi demek seni sevmiyormus
    2. Kendine cakma bir sevgili bul durumu anlat bir süre sevgilicilik oynayın resimler paylasin bu şizofren gorsun alışmaya çalışsın

Ayrıca sen neredesin şizofren nerede kac yasinda ve kurtulmak için neleri denedin

0|0
    0|0
    • 9gün

Sevgilimin ayrılma sebebi daha farklı haklı yani beni sevdiğini biliyorum. 2. si öyle bisi yapamam yapsam bile bir faydası olmaz çünkü zaten sevgilim vardı ve onu hiç bir şekilde takmadı hatta nişanlandık dedim bunu bile takmadı. Ben Ankaradayım şizofren de ankarada benden 2 yaş falan buyuk galiba kurtulmak için neleri denedim hesaplarını engelledim küfürler ettim açıklama yaptım sevgilimle konusturdum sevgilim onu dövdü tehdit ettik en son dün enişteme numarasını verdim o konuştu. Ama hala mesaj atiyor😭

• 8gün

Tam bir manyaga denk gelmissin polise şikayet etmekten başka caren yok gibi

• Polise degil savciliga gideceksin. Polis hic bir sey yapamaz onlarda seni savciliga yonlendirecektir.

0|0
    0|0
    • 12gün

Savcılıkta ne dicem taciz ediyo şikayetçiyim mi dicem

• 12gün

Tamamdır teşekkür ederim. Yok yok eniştem bisi yapmaz sadece gözünü korkutur

• 12gün

gecmis olsun

• alırlarda reşitmisin? yani mahkemelik olursun o mesajları falan bir fotokobisini çıkar savcılığa git polis almıyor şikayet dilekçesi dediğimi yap fotokobi çıkar o attığı mesajları ismi soy ismini ver plakasını ver

0|0
    0|0
    • 12gün

Evet resitim 18 yaşındayım tamam en kısa zamanda yapicam bunları. Ama mesajlarda bir tehdit yok sadece sürekli beni sevdiğini söyleyip rahatsız ediyor sürekli mesaj atıyor cevap versene seni seviyorum diye uzun uzun mesajlar yazıyor surekli

• 12gün

İnşallah ya çok teşekkür ederim

• 12gün

önemli değil

• Senin savcılığa başvuru yapman lazım reşit misin?

0|0
    0|0
    • 12gün

18 yasindayim evet ne dicem savcılığa aileme söylemek istemiyorum nasıl gidicem ki

• 12gün

Tamam çok teşekkür ederim

• 11gün

Rica ederim

• Hapis cezası almaz.

0|0
    0|0
    • 12gün

Ama beni taciz ediyor nasıl kurtulcam bundan

• 12gün

Şikayet et yünede gözü korkar bari ifadesini alırlar en azından bir gözaltı olur.

• 12gün

Anladım teşekkür ederim sagolun

• tehdit, hakaret varsa suç duyurusunda bulunabilirsin ama kimsenin bu sebepten tutuklanacağını sanmam

0|0
    0|0
    • 12gün

Tehdit hakaret yok ama sürekli taciz ediyor mesaj atarak engelliyorum yüz tane fake hesap açtı ya

• 12gün

bir sonuç alacağını zannetmem karakola boşuna gitme şansını denemek istiyosan savcılığa müracaat et

• 12gün

Tamam teşekkür ederim

• bilişim suçundan dolayı muhakkak ceza alır ama hapis olur mu emin değilim

0|0
    0|0
    • 12gün

Hapis olmazsa zaten para cezası alır mesaj atmaya devam eder ben napicam

• 12gün

çok geçmiş olsun tekrardan. iyi geceler

• 12gün

Sağolun iyi gecelerr

• Atmazlar