Kendini Müslüman sanan insanlar neden yanlış yapan birisini yanlıstan döndürmek yerine hakaret eder dedi kodu yapar?

Size Gore musluman nasıl olmalı? bana Gore hata yapan kardeşini uyarır onu sanki arkasinda ateş varmista dusecekmis gibi çekmek ister değil mi? Asla yargılamamali. Yargılayacak tek kişi Allah'tir, Herkesin günahı var tövbe etmesini söylemelu ona hakarwt edip dinden soğutmaz? Allah bu kadar merhametli iken kendini musluman sananlarin bu kadar acımasız olduğunu anlayamıyorum.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• aynen. siz böyle yaptıkça az biraz imanı olan da bırakıyor. ateist patlaması yaşanıyor memlekette bunlar yüzünden. inancı zayıf olanlar bile en azından ramazanda falan saygı gösterirlerdi. alkol almazlardı. şimdi inadına yapıyorlar. bu kadar insanı dinden soğutmanın vebali de üstünüzde. adam önce sizi sempatik bulacak. bak müslümanlar böyle diyecek. utanacak hareketlerinden. bu şekilde olmaz ki.

0|0
    0|0
    • 7gün

aynen kardeşim ben de böyle dusunuyorm

• 7gün

ya müslüman güleryüzlü olur. hümanist olur. sen bu şekilde dinini de yayamazsın. herkes senden nefret eder. karşına ateist de çıksa kötü yaklaşma ki adam desin hoşgörülü, belki bir düşünür. bir şeye vesile olursun.

• 7gün

aynen öyle olmak gerek

En İyi Kız Görüşü

• Kendin de demişsin ya onlar kendini öyle sanıyor... Allah merhametlidir affedicidir.. herkesin kalbini bilen Allah'dır... güzelce konuşmak yerine yargılamak doğru değil ki yargılama hakkı yok hiçbir kulun... duyma öylelerini boşver 🖒

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Böyle genel konuşarak tüm müslümanları zan altında bırakıyosun ! Herkes aynı değil bu birazda yapıyla alakalı bir durum sadece müslümanlıkla değil kendini müslüman sananlar diyerek insanlarıda tekfir ettiğinin farkında olmanı rica ediyorum ! Bir müslümana müslüman değil dersen ya sen ya da o islam dairesinden çıkar ağır bir itham bu şaşırma lütfen !

0|0
    0|0
    • 7gün

ben böyle bir şey demedim muslumanlik hakaret edip asagilamakmidir bu musluman olmak mı oluyor demek istedim? Ayrıca muslumanlarin hepsi böyledir demedim musluman sanan Müslümanlıkla alakası olmayan Müslümanlığı yaptığı şeyler olarak görenleri kast ediyorum

• 7gün

Yok be nerde 😏 ısrarla sabana öküz arayanlar var inceliğin kıymeti pek kalmadı emin ol

• 7gün

ahahaja 👍👍👍👍👍👍

Kızlar Ne Diyor 2

• Dogru soze ne denir...

1|0
    0|0
    • 7gün

nasıl yani begendinjz mi

• 7gün

Ya bir tane brsey sordum kızın brsinin etmediği hakaret kalmadı benum belami istiyor?😰

• 7gün

teşekürler

• İlk önce şunu söylim. Genelleme yapman yanlış. O söylediğin kişiler sözde müslümanlar. Herkesin hatası olur. Ve yargılamak kimseye düşmez. Düşene balta saplamak bazılarının en iyi yaptığı şey zaten. Önemli olan elinden tutup kaldırmak. Gerçekten müslüman olan kesin yapması gerektiği gibi

0|0
    0|0
    • 7gün

kardeşim ben genelleme yapmadım demek istedigim yanlış anlaşıldı sanırım sadece kendini musluman sanipta başkalarının hatasunj gorup onu karalamalari muslumanliga girer mi bunu sordum neden bu kadar acımasızlar

• 7gün

Sözde müslümanlara has bir özellik değil ki karaktersizlikle kişilikle alakalı bişey. Dinimizin kurallarından haberdar olan gerçek müslüman öyle bir davranışta bulunmaz zaten

• 7gün

sözde muslumanlar bunu yapıyor işte neyse teşekkürler yorum için

Yükleniyor...