Mahkemelik oldum?

Arkadaşlar şöyle bir durum var hırsızlık suçundan mahkemelik oldum ve beni denetimli kontrol altına aldılar ilk defa böyle bir olayla karşılaştım ve ne yapacağımı bilmiyorum mağaza da yakalanmaya dair cihazda öttüm çalışanlar geldiler daha sonra polis ve bir gece nezarethanede kaldım sizce bu durum ciddi sonuçlar çıkarır mı daha önce yaşayanınız var mı bana yardımcı olun

0|0
2|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Mağaza sahibyle ailen görüşsün ürünlerin parasını iade edin ve durumun noldugunu anlatn iş uzamadan bnce

0|0
    0|0
    • 10gün

Eğer böyle olursa onlar kabul eder mi bilemem de konuşmayı düşünüyorum bende ettiler diyelim şikayetten vazgeçer mi hayır kabul etmiyoruz deseler gene hukuki işlem başlar

• 10gün

Yani bana kabarık bir dosya mı çıkacak diyorsunuz

• 10gün

Yok. En azindan amac bu bilmeni istedim sadece. Yani senin aklanman işlerine gelmez. Sayim eksigini kitleyecek bir sazan bulmuslar. Kolay mi. Yanlis anlama onlarin uslubuyla konusuyorum bahsim sen degilsin. Mantik budur magazacilikta ama bil.

• mahkeme ne karar verdi

0|0
    0|0
  • avukat iste barodan

0|0
    0|0
  • allah kurtarsın

0|0
    0|0
  • hayir cikarmaz kac sene denetimli serbeslik aldin

0|0
    0|0
    • 10gün

Denetim daha yeni işte imza atıcam daha hiç atmadım bana 3 ay falan dediler polis bir tanıdığımız var ama internetten araştırmalar yaptım bu işin sonu hapis gibi gözüküyor öyle şeyler okudum

• 10gün

Peki mahkeme bana hapis cezası çıkarır mı ayrıca ben o mağazadan kendim için üründe satın aldım ilk defa denetim alıyorum bu durumdan çok korkuyorum

• 10gün

ozelden yazsana aciklim herseyi

• Oyle bisey olamazki verdigin ifade ne peki

0|0
    0|0
    • 10gün

Denetim serbestlik bile veremez hemen

• 10gün

İstanbul'da oturuyorum

• 10gün

Facebook hesabindan goruselimmi ekle beni mantikli olan

• tek birşey sormak istiyorum böyle bir hataya dustum mu?

0|0
    0|0
    • 10gün

Ben düşmedim tamamen arkadaşımın gazabına uğradım ve ortada tek suçlu ben gözüküyorum malesef kanıt iletişim bilgisi hiçbirşey yok tek suçlu benim gibi gözüküyor herşey

Kızlar Ne Diyor 2

• yaşamadım ama babam devletin attığı iftiralar hapise girmişti savcılar da babama savunma hakkı bile vermemişti hapisten çıktıktan sonra denetimli serbestlik yapıldı ve 1 yıl sigortalı bir işte çalışarak tüm maaşını devlete verdi. denetimli serbestlik olayında şehir dışına çıkamadı hiçbir vukuata karışmaması gerekti mahkemelerine zamanında gitmeliydi mahkeme kağıdı gelmedi eve babam da mahkemeye gidemedi haliyle direk içeri aldılar 1 yıl daha içerde kaldı

0|0
    0|0
    • 10gün

Ben hapise girmedim daha gözaltına aldılar ve mahkeme gününü beklemem gerektiği söylendi üstümü aradıklarında kesici delici alet bulunmadı param da vardı ama ürünler bende ötünce böyle bir olay başıma geldi ve artık sıkıntı içindeyim günlerdir uyuyamıyorum bunca zaman böyle bişeyi yaşamadım ilk olunca psikolojim bozuluxak diye korkuyorum

• Yalniz senin ve bizim acimizdan asıl bilmemiz gereken ayrintiyi atlamissin. Yani alarm kapilarinda ottun fakat uzerinden alarm li magazaya ait bir urun ciktimi? Ayrica ciktiysa bile bunun sonu illaki karakolda biter yanlis anlasilma olmadigi taktirde. Bende magada calisaniyim ama hirsiz kendini belli eder. En azindan senin gibi alarmiyla birlikte calmaz :)

0|0
    0|0
    • 10gün

Bakın olay şu arkadaşım bana aldığı ürünleri verdi meğer almamış çalmış keserek bende kabul ettim bilmeden daha sonra farklı mağazada alışveriş yaptım bu sırada cüzdanımı kaybettim o telaşla kapıya yönelince elimdeki ürünle öttüm görevliler üstümü arayınca onu buldular böyle bir durum çıktı başıma ama ondan öncesinde ordan zaten çanta almıştım çalıcak olsam onu neden satın alayım siz hangi mağazada çalışıyorsunuz

• 10gün

Flo ayakkabi magazasinda calisiyorum. Girislerde ve cikislarda surekli alarm otmeleriyle karsilasiyorum ama kimseye hirsiz damgasi vurmuyoruz. Baska bir magazadan alinmis urunun alarmi unutulmus da olabiliyor insanlar mahcup bir sekilde fişini cikartip gosteriyor. Cok cirkin bir vaziyet onca insanin musterilerin icinde. Durumu izah edebilirsin bu zor bisey degil kimsenin iki bluzuna muhtac bir insan degilsin sabika kaydindan ve acik sozlu niyetinden aklanırsin merak etme. Benim asil tavsiyemse ya o arkadasinla iliskini kes ya da alisverise birlikte gitmeyin :)

• 10gün

Anladım inşallah dediğiniz gibi olur bende sadece o şekilde beklemekteyim mahkeme gününü sağolun

Yükleniyor...