Evet, gayım. Fakat bu kadar hakaret neden?

Toplum tarafından hep dışlanıyoruz. Bir tanıdığımıza eşcinsel olduğumuzu söylediğimizde o tanıdığımız kişi hemen bizden iğrenmeye başlıyor. Bunlar niye oluyor? Bizim elimizde olan bir şey değil bu. Sadece toplum tarafından kabul görmek istiyoruz. Yani amacımız sokak ortasında sevişmek de değil. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben şunu düşünüyorum.. Her tercih gibi, bu tercihe de elbette saygım var. Kalkıp birine 'Dur, asla böyle hissedemezsin!' diyemeyiz, haddimize değil. Ama şu var; Türkiye'de eşcinseller sanki tek kimlikleri buymuş gibi davranıyorlar. Bak ben gayim, beni kabul etmek zorundasın baskısı.. Tek kimlik bu değil ki hep bu kullanılsın? Her şeyden önce insansın, bir evlatsın, bir çalışan, bir öğrenci vs.

Ayrıca ergen dediğimiz insanların da sırf moda gibi etkilenip kendilerinde belki de olmayacak dürtüleri zorladığını da düşünüyorum ve özenilmesi gereken bir şeymiş gibi gösterilmesine karşıyım. Ben kızım, özenmek gerekmez. Sen gaysin, özenmek gerekmez.

0|2
    0|0
    • 11gün

Ben sadece eşcinsel oldukları için baskı gören bireylerden bahsediyorum.
      Diyelim ki ben birisiyle bu sırrımı paylaşmak istedim, ancak bu kişi bana ters davrandı. O zaman beni kabul etmek zorundadır bu kişi.

• 11gün

Şimdi, eşcinsel olduğumu çevreme açıklamasam insanlar 30 yaşıma geldiğimde "Aa bunun hâla bir kız arkadaşı yok. Acaba gay mı?" Diye dedikodu yapmaya başlayacaklar. O yüzden hemen söyleyip kurtulmak istiyorum.
      Bir de yeni tanıştığım insanların beni böyle kabul edip etmeyeceklerini önceden tahmin edemeyeceğim için kendimi gay olarak tanıtmak zorundayım. Yani giden gitsin, kalan kalsın durumu.
      Ayrıca erkeklerden zevk aldığım halde rol yaparak bir kızla ilişkiye başlasam daha mı iyi olacak? Hayır olmayacak. Çünkü o kızın duygularıya oynamaktan başka bir şey yapmayacağım.
      En iyisi çevreme eşcinsel olduğumu açıklayarak kurtulmak. Eğer beni böyle kabul etmezlerse değişmek için çabalamayacağım. Beni böyle kabul etmeyen insanlara s*ktiri basacağım.

• 11gün

Insanları değiştirmeyiz, onları severiz. Elbette seni olduğun gibi kabul etmeyen insandan uzak dur

• bir insana ilk once insan oldugu icin saygi duyulmali gaymis lezmis ne var bunlarda bir kadinla erkegin birbirini sevmesi istemesi arzulamasi gayet normalken bir erkekle erkegin bir kadinla kadinin birbirini istemesi sevmesi niye anormal olsun cahil egitim gormemis at gozlugu takan insanlarin sacma ve igrenc gorusleri sadece dislandigi issiz parasiz kaldigi icin intihar eden tore diye oldurulen kac tane trans bireyler var escinseller var yazik gunah degilmi ya onlarda insan cinsiyeti cinsel kimligi ne olursa olsun insan. Insan bu dunyadaki en degerli varliktir bende biseksuel bir bayanım ve bundan gurur duyuyorum asla kendimi sorgulamadim ben neden boyleyim diye cunku ben gayet normal bir insanim benim. bedenim benim tercihlerim ama iste cahil insanlari onyargili insanlari gordukce hayvanlari daha cok sevmeye basladim dogayi hayvanlari sev insanlar zaten zararli varliklar kimseyi umursama senin bedenin senin tercihlerin

0|2
    0|0
  • Sırf hakaretler yüzünden gay bir çocuk kendini trenin önüne atmıştı. Kesinle katılıyorum söylediğin herşeye LGBT destek

0|1
    0|1
  • Ben saygı duyuyorum nasılsa bir erkek ve bir kadın normal karşılanıyor sizde normal karsilanmalisiniz hemo olan insanların hetero olanlardan daha insan olduğu gerçeği var kimse bu gerçeği unutmasin.

0|1
    0|1
  • herkesn kendi kararı kendi hayatı çok ya şey yapmamak lazım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dışlamak niye bilmiyorum. Bu kadar mı zor normal karşılamak? Geri kafalılık işte dostum.

0|1
    0|0
  • Kafayi yemissiniz hepiniz bizene a. k it gibi yasayin it gibi olun

0|0
    0|0
Yükleniyor...