185 boy nasıl sizce bu arada boy uzatma ameliyatı diye bir şey duydunuz mu?

185 boy nasıl sizce bu arada boy uzatma ameliyatı diye bir şey duydunuz mu?

0|0
3|7

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet boy uzatma ameliyatını tcl de bir programda görmüştüm genlerinde cücelik olan küçük çocuk boy uzatma ameliyatına girmişti çok ağır bir ameliyat

0|0
    0|0
  • Cookk kisa yazik 😕

0|0
    0|0
  • boyun uzun niye ameliyat olacaksın baya uzunsun

0|0
    0|0
    • 5gün

162 boyun olsa semde yaptırırsın boyum 162 şimdi ölçtüm

• 5gün

Benim boyum 1.73

• 5gün

he ya şimdi anladın mı beni ameliyattan başka ne yaptırayım?

Erkekler Ne Diyor 7

• 1.88 boyundayım. Ve uzun olmak gerçekten çok sıkıntı. Boy uzatma ameliyatımı duymadım lakin öyle bir şey söz konusu olamaz diye düsünüyorum. Onuda geçtim sana verilen bedene şükür etmelisin. Önemli olan beden değil ruhtur. O beden sadece senin dünyada yapacağız vazifelerin bir aracı kaynağı. Burada sadece geçiciyiz burası bizim değil. Saygılar.

0|1
    0|0
  • öyle herkese yapmıyorlar kardeş cücelere yapıyolarmış ayrıca sen ha deyince seni 185 cm yapmazlar uzatsalar bile boyunun 5 cm üstüne adar uzarsın en fazla ayrıca sakat kalma ihtimali var veya vaad etiğinden daha da az uzayabiliyomuşsun ayrıca 3 ay uzamasını bekiycesin geriye kalan 3 ayda kemiğin kaynamasını yani oluşmasını

0|0
    0|0
    • 5gün

öyle birşey olsa ilk messi yaptırır adam zengin adamlar aptalda bir sizmi akılısınız =)

• 1.85 tam ideal boy erkek için

0|0
    0|0
  • Bizim kızların ortalaması 160 1.65 faln. Kendine kız bulamazsın uzatma daha fazla:D

0|0
    0|0
    • 5gün

yok ben ameliyatla 185 cm olacağım boyum 170 falan

• 5gün

@Peacefulhuman Ya 170 diye aklımda kalmış 162ymişim ayakkabının içine topuk koyuyorum öyle 170 falan oluyorum. Doktorla randevu aldım her şeyi konuştuk bissürü insan ameliyat etmiş hala istekler artıyor

• 5gün

@Peacefulhuman türk kızı bulmak zorunda değilim ki belki başka kız istiyorum

• Evet duydum onu olucağına git araba falan al enayi işi o ameliyat ya da zengin işi

0|0
    0|0
    • 5gün

162 boyun olsa semde yaptırırsın

• 5gün

sagol güzel yorumların için bunu düşüneceğim. Belki de tanrı beni böyle yarattı böyle olmam gerekiyor belki o da doğru...

• 5gün

Hayır ben din kısmına hiç girmedim bile. Sen kendini bu şekilde kabul et diyorum ama tabi tercih senin. Hayırlı geceler

• o boy bende olsa... uzunsun

0|0
    0|0
    • 5gün

boyum 162 kardeş. ameliyatla 180 civarı oalcağım..

• 5gün

tamam da ben düzeltme yaptın how the yanlış idi

• 5gün

güzel ya mükemmel'#.

• boy ameliyatı için paran var mı zenginsen banada yaptır ya

0|0
    0|0
    • 5gün

162 boyun olsa semde yaptırırsın

• 5gün

anlıyabiliyorum kardo çok kötü bir durum 175 filan olsan kurtarır gocunmazsın

• 5gün

la 170 bile bana yeter o bile kısa ama 162 bildiigin kızların bile kendini kısa hissetiği boy napiyim

Yükleniyor...