Çok sinirlendim haksızmıyım?

Bugün akşam yemeğine teyzemler geldi. Bende çok acıkmıştım sofra kuruldu annem davetsiz geldiler tatlı yok diye para verdi pastahaneye gitmem için. Bende o aç halimde tamam dedim giderkende hindistan cevizli tatlı var orda canım çekti alıcam dedi al kızım dedi. Tatlı sırasında hepsini teyzemlere koymuş. bir tane bile bırakmamış neden bırakmadın dedim oda tabakları boş kaldı ayıp dedi. Ne ayıbı ya bana ayıp değilmi bende ona bağırdım bir kerede evlatlarını önemse bir tane bıraksaydın ölürmüydün diye. Derdim tatlı değil beni düşünmemesi yani daha gitmeden dedim ona canım çekti diye

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın ama bunu geçici olarak düşün onlar gelip geçer gittiklerinde annen sana istediğini alır yine veya daha sonra sen sadece orada anneni bozmasaydın yalnız kaldığınızda deseydin iyiydi. Bunu geç fark ediyoruz hep bende basit şeylerden ailemi üzdüğüm oluştu eskiden

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben seni yerim nasıl tatlı anlatmış aile içi bitmek bilmeyen meselelerimizi küçükken ben de öyleydim hatta annem misafirlere servis hazırlarken onların tabağındaki hep alır gizlice oturur yerdim benden başkası yemesin diye açgözlülük işte dünyayı yerse mutlu olacağım sanıyor insan ama öyle değil sen nefsini kendine esir etmedin ve teyzenler rızkını alıp gittiler ya da gidecekler evinizden her halükarda sen kazançlı çıktın şuna inan herkes bir yere gideceği zaman 1 rızkını alır o evden yerine 7 rızk bırakır sen bu gün o tatlıyı yiyemedin yarın tatlı görmek istemezsin ya da bu inceleri genç hanımanne dersen yaz adresini sana tatlı göndereyim.. ☺

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya şu an sinirlisin ne desek de hislerin değişmeyecek annen zor durumda kaldığı için öyle bir davranışta bulunmuş affetsen de olur sen haklısım yani :)

0|0
    0|0
  • yine alırsın

0|0
    0|0
  • haksızsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yine alır yersin.

0|0
    0|1
    • Canım derdim o değil biliyodu canımın çektiğini ölürmüydü yani

• Bende sinirlenirdim de ama geçer ya boşver

• Haklisin annelerin bu huyunu bende sevmiyorum. Misafir sanki bizden onemli misafirlerin de ta a..

0|0
    0|0
  • bilemicen yarın bir daha al :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...