Kapat

Sizce insanlarda ki huzursuzluğun sebebi "sevgisizlik " mi?

Sizce insanlarda ki huzursuzluğun sebebi "sevgisizlik " mi?
Gün geçtikçe herkes mutsuz, huzursuz, soğuk, kimsenin yüzü gülmemeye başladı ve gelişen teknoloji bunun en büyük nedeni diye düşünüyorum.
Sizce bu huzursuzluğun nedeni ne olabilir?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• aslında bu çok önceden beri gelen bir şey ama son iki nesilde patladı. insanlara piyon gibi bakıp onları kendileri için değil amaçlara hizmet etsinler diye yetiştiriyoruz, hatta bu hizmeti kendimize yönelik de yaptırıyoruz. mesela ebeveynler aile ortaklığı hissi yaratmıyor, çocuklarına ev işi yaptırırken bile kendi işlerini yaptırırmış gibi sorumluluk bilinci vermeden yük bindirerek yaptırıyorlar. çocukta aidiyet eksik kalıyor, sorumluluk gelişmiyor, kendine değer vermiyor. kendine değer vermeyen başkasına da veremez. böyle böyle gidiyor. birey yetiştiremiyoruz, itaat bekliyoruz sadece

1|0
    0|0
    • Kesinlikle çok doğru katılıyorum size. ...

• eskiden empatinin eksik olduğunu düşünürdüm, şimdi üstteki nedenlerden ötürü empati kurunca bile değer veremeyecekleri kanaatindeyim.

En İyi Kız Görüşü

• güvensizlik
    ülkenin haline bak
    ben artık bu erkeğin başına bir şey gelince üzülemiyorum. bir yerde bir kadını üzmüştür kesin diyorum Ve bu durum topluma yabancılaşma sonucu oluşuyor. her yerden bir tehdit. kötü bir şey sonu ne olacak

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Öyle bir çağa geldikki
    İnsanlar sevilmek için birbirine yalvarıyor

1|0
    0|0
  • evettt

1|0
    0|0
  • hayır :) herkeste bir kavga etme aşkı başladı ne bilm gereksiz gerginlik oda korkudan

1|0
    0|0
  • Gönlüme sultan bulamadığım için

1|0
    0|0
  • Tabiki teknoloji diye düşünüyorum hani diyorlar ya tabanca için delikli boru çıktı mertlik bozuldu diye aynen onun gibi şimdi 4 arkadaş çay içmeye cafede çıkıyor oturuyorlar ilk sorduklari wifi şifre sonra hepsinin elinde telefon birbirlerinin suratına bakan bile yok sorsan ne yapıyorlar 4 dört arkadaş çay içiyor yani eski günler kalmadı dostluklar arkadaşlıklar akrabaliklar eski muhabbet yok herkezde bir mutsuzluk sanki insanlar zoru zoruna yaşıyor benim gördüğüm bu açıkça

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• esitsizlik

1|0
    0|0
  • Sevgisizlik teknoloji bağımlılığı

1|0
    0|0
  • sevgisizlik ve güvensizlik bence

1|0
    0|0
  • İmansızlik

0|0
    0|0
    • Birçok inanmayan inansa da dini vecibesini yerine getirmeyen insan var çoğu huzurlu mutlu nedenb?
      Neden müslüman olmayanlar mutlu o zaman batı ülkeleri gibi? ...

• Kimse ömür boyu sahte gülücük atamaz herhalde çok belli oluyor yüzlerine yansimis resmen

• Helal daiedeki mutluluğun yerini hicbir mutluluk tutamaz

Yükleniyor...