Kürtleri severmisiniz ya da neden sevmesziniz cevap?

Kürtler neden bazı insanlar tarafindan sevilmez

Güncellemeler:
12gün Sevmem diye cevap yok neden sevmediginizi anlatin

0|0
11|22

Erkekler Ne Diyor 22

• Irkına göre adam kayırmam, Türk'ü ne kadar seviyorsam, Ermeni ve Kürt'üde o kadar severim.. Özel ilgi duyabilmem için benim ırkımdan değil, dinimden olması gerekir.. Irkların değil, dinlerin önemi vardır.. Gayrimüslim olan her ırka duyduğumuz muhabbet aynıdır..

1|0
    0|0
  • Türkçüyüm. Sadece k*rtlere karşı değil bu yani. Ha illa diyorsan cevaplayayım. k*rt terör örgütü pkk hergün şehit haberi getiriyor bize. kaçak mal getiren k*rt, kaçakçılık yapan k*rt, sahte para basan k*rt, doğuda çocuk tecavüzü yapan k*rt, uyuşturucu kaçakçılığı yapan k*rt. Ben sana sorayım Türkler bunlara küfür etmesinde aborjinleremi küfür etsin?

2|0
    1|1
  • ben adamın tavrını karakterini ya da karaktersizliğini sevmiyorum ama nee adam kürtmüş ben kürt düşmanıymışım oluyor sonra o durumlara karşıyım ayrımcılık beklenmesin insan olsun isterse kürt isterse yunan olsun bana ne

0|0
    0|0
  • Sevmem nefret ederim

1|0
    0|0
  • Kürtde nedir tanrım 😂

Sevmem pek

0|1
    1|0
  • Irkçı değilim.

1|0
    1|0
  • severim desem yalan, sevmem desem yalan. Irkın geneline yorum yapmam. her ırkta olduğu gibi iyisi, kötüsü var.

0|0
    0|0
    • 12gün

Sevmeyenler terörden ötürü sevmiyorlar, adam akıllı bütün bir ırkın terörist olamayacağını millete anlatan olmadığından kaynaklı bir durum

• Buna cevap vermek icin hz Ibrahimin atese atildigi o kissayı iyi bilmek gerekiyor ve yavuzun neden onlara beddua ettiğini..!🤐

0|0
    0|0
  • insanlığına ve vatanseverligine göre değişir.

0|0
    0|0
  • kürtlerle alıp veremediğim yok toprak isteyen özerklik isteyenlerle var

0|0
    0|0
  • Öyle kürtler varki senden daha zeki sende daha vatansever fazla bişy yazmıycam cahilliginle kal

1|0
    0|1
  • sevmem

0|0
    0|0
  • ırkçı değilm herkese eşit...

1|1
    1|0
  • bir bitmediniz ırkçı milliyetçi şövenistler "san-at sevicileri"

0|1
    1|0
  • Memleketçi değilim

0|0
    1|0
  • Mobeseleri söküp düğünlerdr fotograf cekildiğini gördükten sonra sevmiyorum asdf

0|0
    1|0
  • Her insan bir degildir sevmediklerim cahil olup yedigi tabaga pisleyenlerdir

0|0
    0|0
  • Kürt Degil Ayırt Etmem İnsan olsun önce pkk terör örgütüne sahip çıkmasın vatanını korusun yeter

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum orta dogunun ermeni dönmeleri islamın içinde ki fitne olarak görüyorum , adamlar 5 kurusu satın alırısn 4 kurusa satarsın

2|0
    0|0
  • Genellemeler yanlıştır iyi insan vardır kötü insan vardır doğrudur. Ama tarihe baktığımda da günümüze baktığımda da değişen tek bir şey yok. Araplar gibi yedikleri iyilik gördükleri yere illa ki bir pislik yapma olmuş... Sevemiyorum ırkçı oluyorum elimden ne gelir. İsrailleri de sevmiyorum. Arapları da... Dünya da bunlardan başka sevmediğim millet yok neden acaba?

0|0
    0|0
  • Eskiden Türk olmayanı sevmezdim, aşırı ırkçı birisiydim ama sonra Ateizmle tanıştım, Ateist olduktan sonra tüm insanları sevmeye başladım.

0|0
    0|0
  • Irkına bakmam sevmek için

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Irkçılık olacak ancak, kürtleri sevmiyorum. Bunun sebebi ise daha önce hiç iyi bir kürtle karşılaşmamış olmamdır büyük ihtimalle.

0|2
    1|0
  • Ermeni , Kürt , Arap , Fransız , İngiliz , Rus , Yunan sevmem. Tarihini iyi bilen bir 𐱅𐰇𐰼𐰜 de asla sevmez.

0|1
    0|0
  • kalbi insan olan herkesi severim..

1|0
    0|0
  • ırklara inanmıyorum. zaten inansamda ırk diye bir şey yok bilimsel açıdan. melez bir çorbayız sadece.

1|0
    0|1
  • hiçbir zaman genelleme yapmamalıyız bu insanların zihniyetleri milletçe yapılan soykırım larla aynı

1|0
    1|1
  • sevmek, sevmemek degil sadece kimseyi genellemem. her yerin iyisi kotusu vardir.

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum

1|1
    0|0
  • Sevmem

1|1
    0|0
  • kürt leri sevmeyen gebersin yerin yedi kat dibine batsın

0|1
    1|1
  • Çok ırkçı ve gereksiz bir soru olmuş. Tüm insanları, insan oldukları sürece severim.

0|0
    1|2
  • Karşimdakine kürtmüş cerkezmis lazmiś diye bakmam önce insanmi diye bakarim Allah korkusu var mı diye bakarim eger ki varsa niye sevmiyim onuda ayni Allah yaratti benide

1|1
    0|0
Yükleniyor...