Kızlar, Dünyanın en kötü şeyi çirkin olmak?

çirkin olduğunun bu kadar farkındayken birde hergün psikolojini diri tutman gerekiyor yenilmemelisin üzülmemelisin evet kendini böyle kabul etmelisin.. Bazen başkasına basit zor gibi görünmeyen bir neden başka birinin kabusudur zaten farkındasındır çirkin olduğunun birde çevrendekiler dillendirir uzaklaşamassın onların yanında bir değil 2 değildir çünkü aşık olursun olmayacağını bile bile seversin öyle seversin artık onu sevmek beni Mutlu etmez acı verir onu sevdikçe kendimden tiksininirsin onun gibi birini sevdigim için kendime kızızarsınnne intihar edebilirsin ne de hayatta kalabilirsin bir kuru kalabalık gibi etrafta dolanırsın. Sizce dünyada ki en zor şey çirkin olmak degil mi?

0|0
6

Kızlar Ne Diyor 6

• fıstık gibi bir kız çirkin olduğunu düşündüğü için 3 kere intihar etmeye kalkmıştı. çok büyütüyorsun kafanda. hastalık düzeyinde. herkesin kötü yönleri var ve her kötü yönün sorunları seninki bu ise halletmeye hayatını olabildiğince yaşamaya devam et. tek bir hayatın var. zaten evrimsel açıdan işe yaramaz mutsuz olmayı hak eden birisi olsan genlerin günümüze aktarılmazdı. işe yarayan bazı erkeklerin tercih ettiği yonlerin var ki şu an varsın. bunları bulman gerek. iyi ve kötü bir aradadir. bir konuda ne kadar kötüysen o kadar iyisindir.

0|0
    0|0
  • Psikolojik rahatsızlığın olabilir mi acaba? Çünkü kimse bu anlattığın kadar çirkin değildir.
    Özgüvensiz veya bakımsızdır.

0|0
    0|0
  • Seni hangi şr. fsz üzdü bu kadar?

0|0
    0|0
    • 10gün

Kimse üzmedi beni ben beni kabul etmedim üzüldüm gerçekleri göremedim

• 10gün

Bence sana bir kaç densiz çirkin dedi diye kendini öyle görme.

• Üzülme çünkü bizde senin gibi düşünüyoruz yalnız degilsin ;)

0|0
    0|0
  • Çirkin olan düşüncelerin sen çirkin deilsin kendine baksan hersey değisir sadece özguvenin eksik birazcik özguven hersey duzelir ayrica Allahin yarattigi her varlik guzeldir boyle dersen isyanda etmiş olursun

0|0
    0|0
  • Evet anlattiklarini cok iyi bilirim ama eminim sen benden bile guzelsindir

0|0
    0|0
    • 10gün

Merkez noktası çirkin Olan biriyim.

• 10gün

Sevgilin oldu mu hiç bana bir teklif eden bile olmadı gerisini sen düşün

• 10gün

Bana da teklif eden olmadı bir sevgilim olmadı.

Yükleniyor...