Kendime uyuz oluyorum, insan içine çıkasım yok?

Sessiz olmadığım halde ilk girdiğim ortamda hiç konuşmuyor gibi gözükmekten, istemeyerek kasıntı hareketlerde bulunup samimi olmadıklarımla konuşurken ses tonumun değişmesinden,özellikle erkeklerle. İnsanların düşüncelerini çok önemseyip en yakınımdakilerden kazık yemekten. Herşeyden bıktım ve bir çıkar yol da bulamıyorum.

0|0
2|5

Erkekler Ne Diyor 5

• aynisi bendede var degisik bir ortamda olunca kendimi cok sessiz sanki konusmaya lecburmus gibi hissediyorum ama degilim aslinda piskolojik bisey

0|0
    0|0
  • intihar et Çok yaşa bence kendinden kurtulursun

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
  • kafayı değiştirmen gerek

0|0
    0|0
  • Sana bir örnek: nefes alırken nefes alıp verişini kontrol etmeye çalış say durdurmaya çalış bunu düşünürken saymaya falan çalisirken otomatikten çıkıyosun kasıntı falan oluyosun ya sürekli saymaya falan çalışıyosun senin dediğin şeyde böyle bir sey yani demek istediğim yukarıda söylediğin halleri düşünme akışına bırak kesinlikle kontrol etmeye çalışma. birinin yanina gittiginde sesinin garip çıkacağı endişesiyle gidersen ister istemez kontrol etmeye calışırsın ve bu daha da berbat bir hal alır. hiç düşünmeden o ne olması gerekiyorsa o olsun yani akışa bırak. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende senin gibiyim ama bu da biziz yapacak bir sey yok

0|0
    0|0
  • Çünkü insanlarin senin hakkında ne düşündugunu veya düşüneceğini çok önemsiyorsun. Bunun için doğal davranamıyorsun. Bir ortama girerken acaba nasıl davransam şimdi ne desem diye düşünme. Akışına bırak.

0|0
    0|0
    • 13gün

Bugün dershanede arkadaşım gelmemişti 2 hoca kendini sınıftan soyutlamışsın dedi, sinirlerim bozuldu

• 13gün

"Böyle daha iyi" diye cümleler kur. Ne sınıftakilerle zıtlaşmis olursun ne de ogretmenine bunu aciklamak zorunda kalmazsın.

Yükleniyor...