Herkes mutlu, Ben mutsuz?

Biliyorum her $ey internnetten. Mesela bir arkadasım sinemalarda, digerleri farkli farklı yerlerde. Ben ise evimde. Haftaici okul sonra haftasonu eve tıkıl ders calış, telefona gir. Hayatımda bir renk yok. Cok mutsuzum...

0|0
1|10

Erkekler Ne Diyor 10

• herkes mutlu değil kimi adanalı kimi samsunlu kimi çorumlu bu kadar emın olma :)

1|0
    0|0
  • Monoton Oldugunun düşüncesindesin Zaman Zaman Böyle Düşüncelerin olabilir Gayet Normal Ancak Kendini Kaptırırsan Psikolojin Bozulabilir Dikkat Etmeni Öneririm

1|0
    0|0
    • 7gün

Zaten bozuldu baya bir

• 7gün

Üzüldüm Senin Adına Ama Ne Yaparsan Yap Sonuçta Ne kadar dert edersen et Sonuç Yine Aynı kalacaksa ne kadar çabaladıgının önemi olmaz sonuç yine aynı olur o yüzden kendine edersin o yüzden kafandan atmaya çalış

• Nie kendini kötü hissediosunki bnde tek takılan biriym işe gt ewe gel fırsatım oldugunda motoruma biner hiç gıtmediğim yerlere gece gündüz tek gider gezer yer içerim kafam rahat harcamam belli daha ne

0|0
    0|0
  • Hayatının kötü geçtiğini düşüünyorsun

0|0
    0|0
    • 7gün

Kötü değil ama hep aynı. Çok sıkıcı bir hayatım var.

• 7gün

Neler tavsiye etsem ki hayatına güzellik gelsin diye.
      Dua mı et desem. En sevilmesi gerekenin huzurunda 5 vakit dur mu desem ya da hayatının her anında O'nun ismini mi anmaya çalış desem... bilemedim

• kım dıyorkı herkes mutlu? heleki burada!!

0|0
    0|0
  • ben de

0|0
    0|0
  • aynı ben kardeşim aynı bensin yemin ediyorum

0|0
    0|0
  • Herkes mutlu degil

0|0
    0|0
  • Bende😔

0|0
    0|0
  • yapcak bişey yok :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gezince mutluluk direk gelmiyor, mutluluk bir tercihtir.

1|0
    0|0
    • 7gün

Nasıl tercih edilebilir peki?

• 7gün

Bence sen monotonluktan sıkılmışsın sadece, o yüzden gezmek istiyorsun. Mutlu olmayı tercih etmek için sebepler üretmek gerekir, tabi becerebilene :)

Yükleniyor...