Anne ya da Babasından Şikayetçi Olan Var Mı?

ben babami sevmem.. hayati boyunca bize dogru duzgun bakmadi calismadi.. at yarisi ganyan kari kiz bos isler pesinde gezdi.. annemde hep babami korudu ona laf soylettirmedi sirf bu yuzden anneme karsida sogdum.. annem babami korudukca babam daha cok simardi daha beter oldu.. belki iyi yerlere gelebilirdim ama babam yuzunden ozguvenim gitti kendime inancimi kaybettim
.. var mi benim gibi anne babasindan sikayetci olan... halden anlamayan ne yasadigimi bilmeyen ukalalar yorum atmasin herzaman anne baba hakli olmuyor maalesef...

0|1
5|3

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben cok sukur annem de babamdanda memnunum ama senin dediginede katılıyrm ole babamı olur baba dedigin ata olur yemez yediriri giymez giydirir cocukları onun icin onemlidir ailenin diregidir baba

0|1
    0|0
  • annemi sevmem babamı aldattı ve bizi terk ederken kardeşimle ben küçükken gazı açıp gitmişti.. ölmemizi istedi.

0|1
    0|0
    • 10gün

Oha :( gelde nefret etme

• Büyükler yanlış yapabilirler önemli olan sen o yanlışı görüp de yapmaman nefret etsen nereye kadar sonuçta ailen kimse mükkemel değil bence

0|1
    0|0
  • aynı benim babam da senin gibi napalim başa gelen çekilir

0|1
    0|0
  • Ikisinden de Allah razi olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aile benim içinde önemlidir, yakın çevresinden şikayetçi olan biri yakın çevresine değer verdiğini gösterir. Aile, oluşumunu veya varlığını içerisindeki potansiyele borçludur; herkesin belirli görevleri vardır, işin resmiyeti çok önemlidir, resmi olması gereken tek kurumdur aslında... Aile içerisindeki aile üyeleri bu görevleri yerine getirmekle sorumludur ve zorunludur, bu potansiyelin oluşmadığı aileler sıkıntı çekmeye mahkumdurlar. Benim aile yapım ve potansiyelim bu anlattığından daha sıkıntılıydı, irademi koruyabildim ve bu durum hayatımı etkiledi, hayatı tutmam gereken yerlerinden tutamadım, her elimi atmaya çalıştığımda aşaya aşaya çekiverdi, fakat insanlar her şeye alışıyor ve yaşamak zorunda kaldığı hayatı yaşıyorlar, her ne kadar kabul etmeyip savaşmaya kalksalar da...

0|1
    0|0
    • 10gün

Aynen kardeşim.. muhteşem özetlemişsin

• Ailemden hiçbir insanı sevmiyorum. Hem kendileri birbirlerine zarar veriyorlar hem de bu yaşa kadar beni kötü bir şekilde yetiştirdikleri ve umursamadıkları için nefret ediyorum. Ki bunlar hala devam ediyor.

0|1
    0|0
  • babama canım feda

0|1
    0|0
Yükleniyor...