Sitede ki kızların evli erkek merakı ne böyle?

Kız 20 yaşında 35 yaşında evli adamla birlikteyiz diyor bunun gibi hergün 20 soru görüyorum belkide zaten sitedeki abazalara diyecek birsey bulamıyorum nereye doğru gidiyor bu millet ne oluyoruz ey ahali? Yoksa kültürümüzü ahlakimizi ülke olarak kaybetmeye mi başladık?

0|0
5|4

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah korusun asla öyle bişey yapmam

0|1
    0|0
    • 9gün

Yani zaten doğru olanı bu ama millet olarak çok değişmeye baslamisiz bunu fark ettim çok normal birseymis gibi anlatiyorlar birde

• 9gün

Evet ben daha geçen gün şahit oldumm adanada Özalda

• Olur böyle şeyler derin düşünme sen

0|1
    0|0
  • Asıl hata, evli olduğu halde ortalık malı gibi davranan davarlarda. Ve kızların yaşlı erkek fantezisine ciddi şekilde anlam veremiyorum. Çekilecek dert değil yeminle.

0|1
    0|0
  • Kiz kendi kendine mi birlikte oluyor. Erkek asil suclu sorumluluk sahibi olmasi gereken taraf erkek burada. Evli olan kendisi cunku.

1|0
    0|2
    • 9gün

Aynen öyle.

• 9gün

O lafinla abazalari normallestiriyorsun sadece. Kadinin sorumluluk duydugu herhangi biri yok esi yok belki cocugu yok, erkek gibi. Rahatsiz olmuyorlar demekki ki o kadar sebebe ragmen birlikteler?

• 9gün

İşte yanlış olan durum bu zaten

• Çoğu yalan. Fantazi yapiyolar soruyla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kaybedecek neyimiz kaldı ki?

0|1
    0|0
    • 9gün

Yanı aga sende doğru söylüyorsun..

• 9gün

Cok cok haklısın zaten hep saçma sapan gereksiz şeyleri düşündüğünüz için ülke olarak hep olduğumuz yerde sayıyoruz

• 9gün

yerimizde saymayı bundan 6 sene önce yapıyorduk, şu an geriye doğru koşuyoruz... yasak ayıp diye bir şey yok artık.

• Azmıslar

0|1
    0|0
  • Bunu gören saplarda ben evliyim numarası yapıyor.

Alan yalancı, veren yalancı..

En iyisi uzak durmak öylelerinden tabisi

#TürklerDünyayaHükümdarOlacak

0|1
    0|0
    • 9gün

Ya da oylelerini şiddetli bir şekilde cezalandırmak

• Normaldir broo para tatlı ortalık karaktersiz dolu 😎😂😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...