Haksızmıyım sizce?

Arkadaşlar 21 yaşındayım doğma büyüme istanbulluyum bikere bile ortaköy sahiline gitmedim. Dün gidicektim arkadaşımla tam giderken annemle babam imalı laflar söylediler kendi başına iş yapıyosun ne ortaköyü falan. Halbuki ben onlara 1 hafta önceden söyleyip izin almıştım. Hevesim kalmadı ağlayıp gitmedim Bugünde gönlümü almak için zorla gezmeye götürmek istediler. Güzel biyer beklerken evimeze 10 dk uzaklıkta Olan parka götürdüler çok sinirlendim hiç konuşmadım. Onlarda üzüldüler. Zaten o parka hep gidiyoruz. Ve ben hergün evdeyim maddi durumumuzda çok iyi. Millet hayatını yaşıyo annem hergün eVde babamında 2 arabası var kullandığı yok bıktım artık

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ortaokuldayken ortaokuldan kaçıp kızkulesi emünönü gezerdik nerde yasıyorsun eski tat. İhtiyarladım galiba 😳

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 21 yaşında olduğuna emin misin fazla abartmislar ama sorun etme gidersin yine

0|1
    0|0
    • Bırak ya laf ediyolar sonrada git diyolar insanda hevesmi kalıyo

• Ama emin ol derdin büyük değil

• Herhalde canım

Erkekler Ne Diyor 13

• Oooo Prenses hazretleri param var havam yok diye üzülüyor. Üzülme baban mahallenin saatçisi zenci Murtazayla anlaşır. Aylık beş yüz liradan zenci seni her yere kol expresle götürür. Ne de olsa babanda para bk.

0|0
    0|0
    • Para mezaramo gidicek kardeşim söylesene? Gidiyo kendine iphone 6 alıyo kızlarını gezdirmekten aciz

• Belli ki yokluğunu çok çekmiş kıyamıyor parasına.

• valla sonuna kadar haklisin abla yol paramı atar aç aç yine gezerim dama atılacak bir yaş da değil alıştırman lazım artık ne derlerse desinler sen hüküm sur ben bu yaştan kontrol bende ama olgun hareket et

0|0
    0|0
    • Kardeş onlardan tek kuruş istiyemiyorum emin ol semt dışına gitsem hemen kayboluyorum cahil kaldım

• haklısın

• sağol abla :D

• ne guzel.

0|0
    0|0
  • Hahah ne var ortaköy sahilde? hayat sahile mi akiyo saniyosun? Orda da bir tane park var coluk cocuk orda takiliyo it kopuk herkes orda.

0|0
    0|0
    • Heves ettim istedim nereye gidebilirimki başka

• Git beşiktaşa adam gibi takil sahilde ortaköyde barzolarin icine girme

• Ulan millet ekmek nasil bulucam diyo üzülüyo dert yaniyo senin üzüldügün seye bak mk

0|0
    0|0
    • İyide güzel kardeşim neden cimriler 5 evleri var 2 arabaları var mezaramı götürcekler ve ben dışarı çıkarken onlardan para istemiyorum

• Sanane ya

• Ne demek sanane lan adres ver babanla konuscam bu konuyu

• haklısın ya gez toz gençsin sen çocuk değilsin ki

0|0
    0|0
    • Valla ya

• dimi bence de bence de git konuş sizinkilerle ben büyüdüm artık 21 yaşındayım bana çocuk gibi davranmayın de:d

• Ne dertler var şu hayatta Allahım sen yardım et.

0|0
    0|0
  • Troller ölse

0|0
    0|0
  • Çalışmayı düşünüyor musun? Çünkü maddiyat iyi ama sana ait değil ve ben gidiyorum uleyyn diyecek özgüvenin yok bundan ötürü gibi sanki. Ama ailene kızmadı da değilim. Sonra kız niye ona buna serserinin birine kaçtı oluyor

0|0
    0|0
    • Kardeşim ben dışarı çıkarken 5 lira bile istemiyorum kendim çalışıyodum 5 bin biriktirdim ondan harcıyorum

• O zaman sıra dik durma konusunda güzel kardeşim. Yaşın çocuk değil ya. Önce tatlı tatlı izah et sonra net konuş derim. Ama mutluluğundan kırpma.

• Evlen kurtul benimle evlenirmisin seninle bogaz turu yaparız :)

0|0
    0|0
  • kesin beykozlusun

0|0
    0|0
  • Cik git gez yalan soyle arkadasimdayim diye 😂

0|0
    0|0
  • evlen kaç evden 👬 ya da arabanin birini al gez işte..

0|0
    0|0
    • Ehliyetim yok

• Tamam

• tamam iyi geceler dilerim iyi uykular

Kızlar Ne Diyor 5

• Konuş bunu onlarla

0|0
    0|0
  • Benimde öyleydi. Ama düzeldi

0|0
    0|0