Bir insan 6 yıl aldatılır mı?

Çok yalancı birisini sevdim 6 yıl görüştük bana çok çektirdi ama vazgeçemedim hiç bugün yine beni aldattığını söyledi meşgul çalıyor telefonları her yerden engellemiş ben çok emek vermiştim dayanamıyorum hakketmedim sizce ne yapmalıyım onu arıyorum açmıyor meşgul çalıyor

0|0
13|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Böyle konusmayı sevmiyorum ama haketmissin. Anlamıyorum ki kardesim neden aldattıgını bile bile devam ettirirsin ki.. Sevmekten cok asık olmussun kor kutuk.. Aldattıgını bile bile umurunda olmamış.. Erkek kız olayı hic farketmez malesef insan cektirteni seviyor hep. Bana kalsa beni biri aldatsa kac yıl olursa olsun devam etmem. Büyük konusmayım ama :) Gün gelir o sana yine donecek affedeceksin demedi deme.. Yine cıkacaksınız vs sonra istediğini alacak yine bırakacak. Biliyor cunku asık oldugunu bunu kullanacak !

1|0
    0|0
  • Bak iste burada yanlis yapiosunuz 6 yil sana cektirmis bunundusunmuosun. Oldotoldom diye veryansin ediyrsun. Sana yillarca cektirmis olmasi zaten yeterince geceeli bir ayrilma sebebi

0|0
    0|0
    • 9gün

Koparmıyorsun işte o da umut vermese bırakırım ama ben hep yalnız kaldığımda o umut verdi

• 9gün

Soyliceklerim canini sikabilor ama sen tam bir tepki insanisin demekki. Bagimsiz olamadiginiz surece kimse size mutluluk vermez ben hic gormedim

• Arama😒

0|0
    0|0
  • İNSAN aldatmaz

1|0
    0|0
  • Hiç mi anlamadin açıkini yakalamadin mi

0|0
    0|0
    • 9gün

İnsan sevince gözüne perde iniyor ben hayatımın merkezine koymuştum gözüm kördü hayatımı göremiyordum

• 9gün

Çok üzüldüm sizin icin sizin gibi birine yapılacak şey değil

• asla pes etme aramaya devam günün birinde açar belkide bilemezsin

0|0
    1|0
  • Biraz duruşunuz olsun onurunuzla acı çekecek kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• arama
    sen de onu engelle
    ve sana her şekilde ulaşmasını da engelle
    kendine hobiler ve farklı çevreler edin
    o bir daha aklına gelirse tüm iletişim araçlarının olmadığı bir odaya kendini kilitle ve anahtarı dışarı at, bu isteğin geçene kadar da o kapının açılmasına izin verme
    bir süre sonra da alışırsın zaten

1|0
    0|0
  • Rezil işte ne arıyorsun daha sana yazık be kendine gel bide yüzüne aldatıyorum demiş rezil adam

1|0
    0|0
  • Aptallık etme unut gitsin

0|2
    0|0
  • Telefon numaranı da engellemiş boşuna arama. Hem seni aldatan birini neden arıyosun, kurtul boşver Allahından bulsun

0|0
    0|0
    • 9gün

Ben bunu hakketmedim yedirtmiyorum kendimi onu dövmek istiyorum

• 9gün

Kimse hak etmez tabi ama yapmış dövsen ne değişir, sövsen ne değişir

• Seni aldatan birini neden daha arıyorsun ki sen bekle onunda zamanı gelir sana yalvaracagi zamanı bkle

0|0
    0|0
  • Seni aldatan birini hala mi ariyosun😏😏

0|1
    0|0
  • Aldatilmalara doyamiyo musun? israrla aramandaki amac nedir?

0|1
    0|0
  • adam açıkça söylemiş daha niye ariyosunki acı çekmek hoşuna mı gidiyor

0|0
    0|0
  • Mesgul degil numarani engellemiş

0|0
    0|0
  • Haketmedim diyorsun ama basbaya haketmişsin kusura bakma

0|1
    0|0
  • Aldatılır yapar bunlar

0|0
    0|0
  • ya valla acı verebilir ama vazgeç diycem çünkü biraz daha ilerlerse ilişkiniz sana acı verir

0|0
    0|0
  • belkide

0|0
    0|0
Yükleniyor...