En Nefret Ettiğiniz Parti Hangisi?

hep hangi partiye oy atıyorsunuz diye sorulmuş bende bu sefer tam tersini sorayım dedim :D en nefret ettiğiniz parti ya da partiler hangileri?

0|0
8|14

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 14

• hdp ve chp

3|2
    0|0
  • Bütün ideolojiler güdülür ve güdültür ayrıca sömürüldüğünüzün farkında olup emperyalizmin çocukları olan a partisi b partisi c partisi veya d partisi meselesi değil Siyonizmin kumandası olmuş bütün ideolojiler kandan menfaat elde eder benim ideolojim önce insan olmalıyız parti tutmam particilik kavramını bilmem yalnızca kandan beslenen insanları birbirine düşüren binbir türlü oyunlar çeviren insanların manevi hissiyatını kullanan bütün klişe kişilerden ve kurumlardan nefret ediyorum kahrolsun emperyalizm kahrolsun siyonizmin uşakları
    Yaşasın insanlık...

1|1
    0|0
  • AKP - CHP - HDP

HDP nin sonda olmasının sebeni zaten amaçları istedikten sonra çok rahat bertaraf edilir. Bu ülkenin asıl sorunu akp ve chp yani sol ve sağdır.

0|1
    0|0
  • akp liler hdp diyecek chp liler akp diyecek

2|1
    0|0
  • Hainlerin DAngalaklarin Partisi.

1|2
    0|0
  • hdp kanks

2|0
    0|0
  • Alayının...

0|1
    0|0
  • hdp ya da bdp ikiside aynı halt ülkeyi bölmeye çalışıyorlar ikisindende nefret ediyorum

haa bunu dedim diye kürt düşmanı diyorlar alakası yok birüsü kürt arap arkadaşım var ayrımcılık yapmadan bunu söyledim dağdaki pkk lılara sayın diyen partileri genelde desteklemiyorum

1|0
    0|0
  • Azı çoğu yok hepsi aynı b*kun laciverti. Ama aralarından illa bir tanesini seçersek hdp.

3|0
    0|0
  • HDP.

2|1
    0|0
  • HDP ve CHP

2|0
    1|0
  • HDP VE CHP

1|0
    0|0
  • Akp.