Gençler cafe restaurant gibi yerlerde canlı müzik yapmak istiyorum hem çalıp hem söylemek akustik tarzda nasıl başlarm?

Gizli Üye
Cafe bar restaurant gibi yerlerde çalıp söyleyerek hem kendimi geliştirmek istiyorum hem de bir yandan gelir olarak yapmak istiyorum canlı müzik tarzı nasıl bulabilirim böyle iş ilanı İnternette baya baktım yok 8 yıldır gitar çalışıyorum ama iş deneyimim yok bu işe nasıl başlarım ne yapmam gerekir nasıl bulurum yardım edebilir misiniz
Gençler cafe restaurant gibi yerlerde canlı müzik yapmak istiyorum hem çalıp hem söylemek akustik tarzda nasıl başlarm?