Şiddet Hakkında düsücelerim?

Şiddet kötü bisey modern insana uymuyor herkes konuşarak anlasabilmeli siddet denen şey ancak çok çok büyük şeylerde belki kendimizi korumak için lazım olabilir oda belki egerki şiddet olacaksa bunun kadını erkeği olmaz ŞİDDETİN HAK EDENİ OLUR. Şiddete ancak bana COK BÜYÜK zarar veren birine belki uygulayabilirim. Bana göre şiddet COCUKLARA kesinlikle uygulanmamalı ne olursa olsun... Ha mesala benim anneannem olacak şahıs dedikoducu pislik iftiracı ortalığın huzurunu kaçıran onun yüzünden kaç kere ailemle ciddi kavga ettim ve onun yüzünden çok büyük zarar gördüm büyük diye bisey yapmadım istemesemde görüşmek zorundayım amaKADIN CİDDEN dayağı hakediyor cevremde bunun gibi insanlarda var kimse KUSURA BAKMASIN BEN BÖYLE BİRİNİ KADINLAR ÇİCEKTİR DEYİP BIRAKAMAM KAFASINI MUSLUGA VURA VURA YAMULTURUM AYNI ZAMANDA Bİ ERKEK MESALA TECAVÜZCÜ MESALA SERSERİNİN TEKİ GELİP GELİP SATASIYOR SİLAH CEKİYOR NABALIM YANİ SEVELİM Mİ ADAMI ya da PİSLİGİN BİRİ SIRF KADIN DİYE EBEMİZİ BELLESEDE BİSEY YAPMAYALIM MI SİDDET HİC İYİ BİSEY DEGİL KARISINI DÖVEN VURAN ÖLDÜREN HEPSİNİN... KOYAYIM GEBERSİN SEREFSİZLER AMA ÖYLE İNSANLAR VARKİ ERKEKLER COGUNLUKTA KADIN DA VAR GERCEKTEN AMA GERCEKTEN DAYAĞI HAKEDİYOR EGERKİ
ERKEKSE KADINLAR TOPLANIP DÖVSÜNLER YANİ CİDDEN DESTEKLERİM AMA DAYAĞI HAKEDEN KADINSADA CİNSİYET AYRIMI YAPMAYIN GERCEKTEN SEN GİT FİTNE FESATLIK HIRSIZLIK NE VARSA YAP ONDAN SONRADA BEN KADINIM BANA KİMSE VURAMAZ DE YOK ÖYLE Bİ DÜNYA böyle olaylar 1000 de bir olur zaten son çare MESALA Bİ KADIN YASLI ANNENİZİ DÖVSE TANIDIGIM BİRİNİN ANNESİNE YAPTI GERCEK KADIN HASTANELİK OLDU KARILAR CİCEKTİR DEYİP BİSEY YAPMAZMISINIZ. ANLATMAK. İSTEDİGİM BU ERKEKLERİDE İNSAN GİBİ YETİSTİRİN KENDİNİ Bİ HALT ZANNETMESİNLER HERKES HER KONUDA ESİT OLSUN HER YERDE KADINLARDA ASKERE GİTSİN İKİDE BİR AYY BEN BAYANIM YOK BEN NARİNİM MADEM ESİTSİN HER HALTTA ESİT OLACAKSIN YOK ÖYLE YAGMA HERKES HERKESE SAYGI DUYACAKSINIZ KADINLARADA ERKEKLEREDE NE ERKEKLER NE KADINLAR KENDİNİ Bİ HALT ZANNETMESİN.

• YES
    67% (2)50% (1)60% (3)Oy Ver
  • NO
    33% (1)50% (1)40% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yes katılıyorum

0|0
    0|0
  • Iyi yapmışsın