Universitede okuyorsunuz aileniz aylık 1000 gönderiyor. Ev de kalıp parayı sonuna kadar harcar mi yoksa 8 kişilik?

Universitede okuyorsunuz aileniz aylık 1000 gönderiyor. Ev de kalıp parayı sonuna kadar harcar mi yoksa 8 kişilikyurtta kalıp para mi biriktirirsiniz. başka özel yurt yok 2,4 kişilik?

0|0
5|5

Kızlar Ne Diyor 5

• Kyk ya gider yüksek ücretlisinde kalırdım

0|0
    0|0
  • Sahsen ben biriktirrim.. daha faydali seyler icin kullanilabilir

0|0
    0|0
  • Ben okurken o parayla evde zar zor geçindim. Yurtta kalmak arkadaşların kötü çıkarsa tam bir işkence.

0|0
    0|0
    • 7gün

Bura rize 1000tl yetiyor.800 bile tam

• 7gün

Valla öğrencilik en güzel yıllar. Para biriktirmeye değil, düzgün harcayarak güzel yaşayabilmeye bak derim :)

• 7gün

Aynen bu yüzden 2. dönem direk eve gececem aylık 500 kira esyali evler.450de olur yeter ya

• Para biriktir

0|0
    0|0
  • E tabiki harcarım biriktirip napıcam üniversitenin tadına var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesinlikle ev.

0|0
    0|0
    • 7gün

Neden 😑

• 7gün

2. donrm direk gececem eve.15 tatil var ya 40 gun boşa kalacak ev

• 7gün

Dostum sahsen yurtta olan arkadaslarim mutlu degil. Ama evde olanlarinda bir kismi mutlu. Sana kalmis herşey degisir ile okula göre...

• ailemin durumuna gore degisir. ailem disinden tirnagindan biriktirip veriyorsa ekonomik olani tercih ederdim. durum iyi ve bana gonderdikleri para onlari etkilemiyorsa paramin yettigi yere kadar istedigim yerde kalirdim.

0|0
    0|0
    • 7gün

ailemin geliri 4500 .1000 bana geliyor. onlar en fazla 2000 harcıyor aylık hatta 1500

• 7gün

kirada değiliz. istersen geç diyorlar yine 1000 yine 1000 gidecek

• 7gün

ozgurluk senin elinde

• Harcarim kendi zevkime

0|0
    0|0
  • 4 kişiklte kalırm

0|0
    0|0
  • Ben biriktiririm zor günün yardımcısı olur

0|0