Sizce yanlis mi dusunuyorum, yoksa bu kadar mi degistik?

Teyzemin kizi yani kuzenim aslinda kuzen gibi gormuyorum oz ablam gibidir beraber buyuduk. 4 sene once evlendi yani evleneli dort sene oldu. Ya bilmiyorum boyle. hic bizi aksam yemegine falan davet etmedi. yani sonucta aileyiz insan yeni evinde bir yemege davet eder hadi biz teyzeyiz davet etmedi ama kendi anne babasını bile davet etmedi. musait degil dicem ama dort sene boyunca bir insan musait olmaz mi ya. halbuki cok yakindik kuzenim babami falan cok severdi ama evlendikteb sonra babam daha onlarin. rvine. bile. gitmedi cunku çağırmadı. gündüzleri kirk yilda bir gidiyoruz bazen o geliyo ama evlendiler evleneli esinin yüzünü bile gormedik. sizce bu normal bisey mi bisey soyleyin?

0|0
4|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 4

• belki eşiyle aralarında bir sorun vardır, belki eşi ailesini istemiyor çekiniyordor ya da akıl edememişdir, ya da sizden bekliyodur

0|0
    0|0
  • Normal değil tabiki belki eşi mesafe koymasını istemiştir aklıma başka bişey gelmedi

0|0
    0|0
    • 11gün

Biz onun ailesiyiz. Eşinden once biz vardik. Yani simdi esi ailenle mesafe koy diyince eger koyuyorsa bu onun ayipligi degil mi. Ya bana dese bunu esim boşarım yahu oyle sey mi olur

• 11gün

Tabiki yanlış ama ortada başka sebep yoksa büyük ihtimal öyledir

• Normal değil de sorun etmen anlamsız sizi unursamıyorsa artık sizde bakmayacaksınız yüzüne görsün bakalım hatalarını

0|0
    0|0
  • Eşi istemiyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...