Sizce bir kız erkeğe aşkını ilan ederse erkek ne düşünür?

sizce erkek kızdan soğur mu ya da uzaklaşır mı?

0|0
5|15

Erkekler Ne Diyor 15

• hoşuna gider bence

2|0
    0|0
  • cok güzel olur. hoşuma gider. ama şöyle bir sey var. erkek asktan once birazda mantik arar iliskide. mantıklı bir iliskiyse gayette hoş olur.

0|0
    0|0
  • aşkını ilan etme korkarr... ilgi göster alış verişe beni şuraya gidelimmi bana kahve ismarlasana gibi adımlar atabilirsin bu sıcaklık yaratır

0|0
    0|0
  • Bence bir neden yok soğumamız için

1|0
    0|0
  • Uzaklaşmaz... şuana kadar kızlardan 2 tane evlenme teklifi almış biri olarak onlardan uzaklaşmadım.. ama beğenmediğim için kabul etmedim o ayrı konu :) arkadaşça devam ediyor hala..

0|0
    0|0
  • Valla bu tarz konularda genellikle ilk adamı erkeğin atması gerekir kadın adım atarsa ne olacağı belli olmaz erkekten erkeğe göre değişir..

0|0
    0|0
  • Aşkını ilan etmesin. Sevdiğini belli etsin. Daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • sevıyorsa neden sogusun sevmıyorsa bılemem

0|0
    0|0
  • ne düşüncek işte karşısında ilanı aşk eden bir hatun olduğunu görücek yani sen nolsun istiyosun napsın duyunca ağlasın mı mesela

0|0
    0|0
  • ne var ki bunda. herşeyı erkekler yapmak zorunda değil. gayette doğal ve cesur bir davranış. direkt söylemekten korkarsan sözlerinle harekeylerınle belli et.

0|0
    0|0
  • bence bu kafaları bırakın herkes özgürce duygularını ifade edebilir. sevdiğini söyledi diye kimse ucuz olmaz, söylettirdi diye kimse kaliteli

0|0
    0|0
  • gururum okşanır. ne gariplik var bunda.

0|0
    0|0
  • Onda da birşeyler varsa hiç bişey düşünmez kabul eder daha ne olsun :) belasınımı arıyor o erkek :))

0|0
    0|0
  • Kesin verecektir 😂

0|0
    0|0
  • Sevgini soledin die senden souma uzaklasma olmaz herkesin begenilmek sevilmek hosuna gider erkeklerin bile ama seninle bu tarz bir dusuncesi yoksa yani sevgili olmak veya daha fazlasi gibi seni uzmemek kirmamak kendiside zor durumda kalmamak icin uzaklasmayi tercih edebilir ama kesinlikle sen sevgini soledin diye degil dusunceleri farkli oldugu icin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben yapmadım ama yapılabilir bence normal.. hatta kendine güvenmen erkeğin hoşuna gidebilir

1|0
    0|0
  • Bu aslında erkeğin karakterine bağlı biraz. kız ortalama olarak söylemeden bile sevgili olunası bir çekim varsa ister tipten ister karakterden ki buda erkeğin tercihinde olan bir dur uzaklaşmama ihtimalide var ama kendine güvenin olmadan bunu itiraf edersen poposu kalkar diyim sana

0|0
    0|0
  • Kizdan sogur.

0|0
    0|0
  • Peynirli makarnanın nasıl yapıldığını düşünür

0|0
    0|0
  • uzaklaşır çünkü erkekler aşktan sevgiden anlamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...