KIVRIMLI VÜCUT? DOLGUN VÜCUT?

Ya merak ediyorum sizce hani uzun boylu düzgün ve kıvrımlı vücudu olan bir kız düşünün göğüsleri küçük ama kalcası kıvrımlı yuvarlak dolgun. bide kalcasi ve göğüsleri büyük olan bir kız düşünün ama kıvrımı yok bacakları kalın boyu da kısa. sizce hangisi?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Kıvrımlı... tutturmuşlar balık etli kız balık etli kız. Tabi ki bu seçerek olmaz kimisinde balık et iyi kimisinde kıvrımlı vücut ama bence kıvrımlı böyle narin kendimim diye söylemiyorum...😂

1|0
    0|0
    • 7gün

Ahahahahshs ya zaten balık et tabirini herkes yanlis kullanıyor ince yumuşak et demek o. ama her fazlası olan balık etliyim diyerek yırtiyor

• 7gün

Ajjsjaha kesinlikle

Erkekler Ne Diyor 14

• kalcasi kivrimli memesi kucuk oln is gorur

1|0
    0|0
  • kivrimli net zaten kucuk meme severim

1|0
    0|0
  • Kıvrımlı

1|0
    0|0
  • Kıvrımlı olsun benim olsun 😝

1|0
    0|0
  • 1. si tabii kji.. Neden sordun ki?

0|0
    0|0
  • sen hangisisin.

0|0
    0|0
  • both.

0|0
    0|0
  • Tabiki balık etli minyon yumuşacık sewimli ömür boyu bıkmadan kucakta tasıncak bebek gbi ilgilenilcek hatun kısaca 150-165 boy 60-65 kg misss

0|0
    0|0
  • Kıvrımlıyı tercih ederim

0|0
    0|0
  • Kivrim onemli

0|0
    0|0
  • dolgun

0|0
    0|0
  • Boyu uzun olan kıvrımlı 2. Model kız

0|0
    0|0
    • 7gün

2. kız nasıl model oluyor

• Senin fiziğin vücudun nasıl?

0|0
    0|0
  • ne kadar iğrenç bir durum insanları bir mal gibi beğenmek seçmek

3|0
    1|0
    • 7gün

Arkadaşım sadwce estetik açıdan görünüm konuşuyoruz hangisini alırsın gibi bir soru yok ortada. heryerde duyar kasmaya çalışmayın valla primcisiniz ya

• 7gün

Primci olsa gizliden yazmazdı

Kızlar Ne Diyor 2

• Zeki olan diyeceğim bu soruyu soranda bile yok , mal mı alıyorsun? Sonra erkekler beni sevmiyorrr pazarlar gibi anlatırsan sevmez tabi.

0|1
    1|0
    • 7gün

Akıllı arkadaşım, ilişkide demedim farkindaysan. veya hayatına almak istediğin kadın demedim. sadexe estetik açıdan bakılarak bir soru bu. her yerde de duyar kasılmaz haberin olsun

• 7gün

Yazdığını oku bir ilk😂 nerde ilişki beğenme yazıyor ya😂 yazdığını da görmüyor

• 7gün

Yazdığım tamamen estetik görünumle alakali fiziksel bir konu. eğer ilişki söz konusu olsaydı tabii ki zeka on planda olurdu. her şeyi geri plana atarak sadecr fiziği elestiri olarak almak istedim?

• Kivrimli olan daha hos bence

1|0
    0|0
    • 7gün

Bence de kıvrımlı olmayınca büyük kalça büyük göğüs pek anlamı kalmıyor

• 7gün

Kadini kadin yapan o kivrimlar zaten, buyuk ya da kucuk meme onemli degil seksapalite onemli

Yükleniyor...