Buna katılıyor musunuz?

Buna katılıyor musunuz ?
Buna katılıyor musunuz?

0|1
2|21

Erkekler Ne Diyor 21

• Güzel kardeşim. Adamlar sadece olayı çarpıtıp akıl bulandırıyor.
    benim bildiğim kadarıyla örtünün diyor. basortunuzude omuzlarınızdan aşağı sarkıtın ama çarşaf vs sana kalmış diye biliyorum.
    dayak yemek demiş. eşini dövmek dinen günah. fikren acizlik ve aptallık.
    köle olmak diyor. ne kölesi? benim peygamberin sofra kurarken kaldırırken vs herseydr eşine yardım etmiş bende edicem sunet çünkü
    oy vermemek diyor. kadına oy hakkı verilmez diye bir ibare varsa eğer kuranda ya da hadiste gosterın yarın istediğiniz dine geçeyim hodri meydan. üstelik kadına oy hakkını İlk veren ulkelerdendır Türkıye. Arabistan kullandırmıyorsa o arabıstanın ayıbı İslamın değil.
    4. es olayı. Sen istemedikten sonra kimse senin üstüne eş getiremez. eş rızası esastır.
    evden çıkamamak saçmalık hz hatice tuccardı. Evde ınstagramdan tüccarlık yapmadığına göre gayette rahat dışarı çıkıyordu.
    arka koktuk meselesıde arabıstanın ayıbı. çarpıtma.
    ıslamda kadın ne kadar değerlidir dersen bizde cennet bile annelerin (kadınların) ayakları altındadır.

0|1
    0|0
  • İnsanlar ne isterlerse yapsınlar bırak. Yalnızca istekleri beni etkileyecekse işte o zaman sıkıntı olur. Kendi evinde şeriatını yaşasın bana ne! Ancak dışarıya çıktığında TC kanunlarıyla yaşayacaktır! Bu ülkeye şeriat gelmez gelemez! Kimse şeriatı getiremez korkmayın :D

1|0
    0|0
  • ATATÜRK ilkelerinden kendileri mahrum kılan zavallı örümcek ağı kafalı insanlar bunlar dostum.

3|4
    0|0
  • Seriat kadin hakkindan vazgecip kendisine. erkegine kole ettirmektir. Bunu savunanlar kole olmayi seviyor demek ki... Erkekler dunden razi zaten egemen guc olmaya kadinlari ezmeye. Asil adamlik sevdigin kadini kalbinde. omur boyu tasimaktir 4 kadinla degil!

1|0
    0|0
  • Tabi ki. Çok beğendiğim bir paylaşımdı bu. Arşivimde durur.

2|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum

2|1
    0|0
  • ayşelere özgürlük

1|1
    0|0
  • Ayşe şeriat istiyor, 4. cü eş olarak koma olmak istiyor. Ayşe bir ruh hastası.

1|1
    0|0
  • Tabi ki de katılıyorum yobazligin önde gideni eskiden kara çarşaf takardi ninelerimiz ama onlar zeki insanlardi simdikiler mal alayi

1|0
    0|0
  • Çizgi film kahramanı olmuş bu

1|0
    0|0
  • Bir erkeğe dört kadın yakışır; anası, bacısı, hanımı, kızı.

0|1
    0|0
  • Tabi ki katılmıyorum

0|0
    2|1
  • Ayşe gibi değil de Anna gibi faise olun siz

0|0
    2|2
  • okumadim

0|0
    0|0
  • Bu dalga geçtiğiniz konu Allah'ın kitabında yazan Allah'ın sözleri ne konuştuğunuza dikkat edin bende istemem bir adamın 4 kadın almasını ams peygamber sav ne diyor eğer aralarında adil davrana bilecekseniz sizin küçümsediğiniz o şeriat gelmeden önce kızlar diri diri toprağa gömülüyordu allah kadınları erkeklerin başına taç yaptı bu mu gericilik çağdaşlık dediğiniz olay 25 yaşındaki kızın erkeklerle yatıp kalkması mı eğer öyleyse lanet olsun

0|0
    0|0
    • 11gün

İsteyen istediğiyle yatar kalkar sanane?

• 11gün

O çarşafın içinde donsuz gezinenler var ağaç diplerinde elleyenler var birbirlerini o nolcak?

• 11gün

Herkesi aynı görmek ahmakların işidir her açık bacım olmadığı için her kapalı da namuslu olmuyor rica ediyorum daha da yazmayın lütfen

• 😍😍 erkekler için yaşasın şeriat ❤

0|0
    2|1
    • 12gün

Gözlerine kezzap damlatasım var.

• 9gün

Ups unuttum :( ama niye unuttum çünkü en son konuştuğumuz günden sonra ilk defa girdim şu an o yüzden unuttum ayy çok özür diliyorum

• 8gün

💁😏😞

Kestim umudumu zaten..

• osmanlı tarihini araştıt bakalım anlatığın gibimi

0|0
    0|0
  • Ateş seni çağırıyor ateyiz 😄

yt3.ggpht.com/.../photo.jpg

0|0
    0|0
  • ben bilemem kuran okumadım açıkcası ki ülkemizde de dinimizi çok iyi bilen kimse olduğunu düşünmüyorum o yüzden ben ne diceyeciğimi ne dicen ben bilmiyor vollah

0|0
    0|0
  • böyle bişemi varmış bu neya afrika köleleri bile daha özgür

0|0
    0|0
  • Her şeyi geçtim o Ayşe, kadın dövme ayeti olan bir kitaba inanıyor, kadınlardan domates seçer gibi üçer dörder alın diyen bir kitaba inanıyor.
    Çünkü Ayşe bir ninja.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Bence öyle aksini söyleyen şeriat ulkelerine baksın bizim bazı kesimin onlardan aşağı kalır yanı yok zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...