Arkadaşlar yardım edin lütfen?

arkadaşlar ben bir spor salonuna yazıldım200tl para verdım, ama iptal ettirdim sözleşmede en geç 3ay içinde iade edilir yazıyo ama spor salonu yonetıcılerı merkeze ılettıklerını söluyolar her hafta paramı almaya gıdıyorum bana haftaya kesın dıyolar gıdıyorum gene husran artık sabrım tastı sıkayet etmek ıstıyorum ögrencı adamım yanı resmen alacaklı onlarmıs gıbı muamele edıyolar benı perısan ettıler 200lira ögrencı icin buyuk para yanı artık parasınıda geçtım umutlarıyla oynuyolar ınsanların ben her haftasonu kalkıp oraya utana sıkıla (kaldıki utanmam ıcın sebep yok ama bu duruma getırdıler artık lanet olsun dıcem) para ıstemeye gıdıyorum ben napabılırım nereye sıkayet edebılırım allah rızası ıcın akıl verın bu arada faturam felan da yok iptal dılekcesıyle bırlıkde oraya verdım yardım eedın

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Gitmeden ara param hazır mı geliyimmi diye

0|0
    0|0
  • Kaymakamlığa gidip durumu anlat yardımcı olurlar. O olmazsa belediyeye git.

0|0
    0|0
    • 13gün

eminmisiniz? cunku gercekten yapıcam kaymakamlıga gıdıp

• 13gün

Fatura olmaması kötü olmuş. İspat isterler. Ama elinde kanıt yok. Kaymakamlikta hakem heyeti var git onlara Danış

• 13gün

ya adamlarla zaten sureklı temas halındeyım, vereceklerını söluyolar ama sureklı ertelıyorlar. yanı sanırım kanıt olabılır bu bence

Yükleniyor...