Kaç kişi herhangi özel cins olmayan sokak hayvanı besliyo?

Ewet merak ediyorm kaç kişi sahiplenip beslio ya da toplu halde gücü yettiğince onlara bakıyo şahsen kendm hç özel cinslere özenmedim hep sokak kedisi köpeği ewde catıya kuşlara mutlaka su doldururum ekmek krıntısı bırakırım artk iyice alıştılar çatıda sabah tıkırdama seslerini duymak huzur verio bea

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• ben besliyordum kara bir köpek bulmuştun hamileydi onu bulduktan 1 gün sonra doğurdu 10 tane yavrusu oldu kış boyunca baktım onlara ama yavrular apartmandaki herkesin ayakkabısını dışarı çıkarmış şikayet ettiler belediye aldı götürdü kardeşim aramış bulmuş geri getirmis bu sefer gene götürduler bulamadık😊

0|0
    0|0
    • 10gün

Hadi yaa sizin bahçe falan yokmuydu hani apartman kapısı hep kapalı olsa hem ewinizi korurlar hemde tam bir bebek gbi ilgi bakım ve oyun arkadası resmen

• 10gün

evet ya o kadar tatlılardi ki ben hayvanları çok seviyorum ama onlara yaklaşmaya korkuyorum o yavrularla korkumu yenmistim kedim yok

• 10gün

Bn bazen ilgi göstermesmde dısardan cok samimim geliorum heralde bugn sabh ewdn cıkarken tam ayakbmı düzeltiodum sarı bir kedi geldi kucagıma oturdu bilidiğin oyun istio hafıfte karnı aç belli şansima yanmda bişelr vardı verdim yarın tekrar gelir die düşünüom belşkide aksama karsılasırz

• av köpegı besliyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...