Hiç arkadaşım konuştuğum birileri yok bu çok mu kötü sizce?

Asosyal ve yanlızım iletişim bozukluğu eziklik var
eziklik dediysem davranışlarda
yoksa kendimi korurum
yani pek beceremem aslında
neyse dışarda kavga etmekten ağız dalaşı yapmaktan bile çekiniryprum
benim yanlızlığım tercih edilmiş birazda hiç bir ortama kimseye ayak uyduramıyorum onlar bana uydursun istiyorum
kalbimi kırdığını kıracağını düşündüğüm herkese küsüyorum
susuyorum görmezden geliyorum
bu yüzden yalnızım

0|0
2|7

Erkekler Ne Diyor 7

• abla bak bu hayat boyle utangac sekile yasanmasi imkansiz denecek kadar zor. Bak be var ya istedigim kiza istedigim zaman teklifi basabilecek kadar ozvguvenliyim yani korkmayin erkeklere yaklasin once sonrz zaten erkek karsilik verecek mutlaka eger biraz cekici isen ok by

0|0
    0|0
  • Yoo gayet guzel yalnizlik huzurdur

0|0
    0|0
  • Aynı olay bende de var kader yoldaşım 👍😂

0|0
    0|0
  • aman boş ver yaa

0|0
    0|0
  • İlginc

0|0
    0|0
  • baya kotu

0|0
    0|0
    • 7gün

Ben ne yapabilirimki denedim olmuyor

• Ruh ikizim gibisin:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdi biraz uzun yazacağım umarım sonuna kadar okursun. Ben ortamda herzaman en çok gülünen insan olmama rağmen etrafımda tonlarca arkadaşım olmasına rağmen. Yalnızım. Hemde tahmin edemeyeceğin kadar. Onlarca insanın yanında olması ama hiçbirinin aslında senle çıkar ilişkisinden başka bir şey istememsi üzücü. Ki sadece bu değil. Sadece arkadaşlıkta değil konu. Ki en son 3 sene önce en yakın arkadaşlarımla öyle bir tartışmamız oldu ki. Artık hiçbir arkadaşa güvenmem güvenmekte istemem. Ortamda güldürürüm. Hiçbir zaman hiçbir şey söylemekten çekinmem. Ağız dalaşı da yaparım. Haksızlığa hiç gelmem. İnsanların beni kullanmasına da izin vermem. Ama yalnızım. Asosyal değilim ama yalnızım. Etrafında çok insan olması senin yalnız olduğun gerçeiğini değişitrmez . Yine dediğim gibi sadece arkadaş konularında değil her konuda yalnızım destekleyenim yok. Kendi çabalarımla bir yere gelmeye çalışıyorum. Ve inan. Mutlu rolü de yapmıyorum artık. Şuanki yalnızlığımı da seviyorum. Cıvık insanlarla olmaktansa yalnız kalırım en yakın arkadaşım kendim olurum. Ama benden sana tavsiye hiçbir zaman düşündüklerini söylemekten. ekinme. Kendini koru. Ezik kalma insanmların içinde.

0|0
    0|0
  • kotu tabii ki.
    bulundugun ruh halini o kadar yakindan taniyorum ki...
    ama yalniz olmak gercekten kotu... olmamaya bak, insan biriktirmeye bak,

0|0
    0|0
Yükleniyor...