"Paran kadar adamsın" cümlesi sizce ne kadar doğru?

parası olan adam en kral yerlerde yemek yer en güzel yerlerde eğlenir manzarası süper yerlerde dinlenir hiç yalnız kalmaz her istediğini yapabilir saygınlığı vardır sosyal medya hesaplarında sayısız kız tarafından takip edilir. adam güzel kardeşim bile olsa parası olduğu için herkes beyefendi der. evlilik, aşk bile paranın esiri olmuş sizce ne yapmalıyız? babamız zengin değilse nasıl mutlu olup mutlu edebiliriz? malum kızlar hep gezmek isterr

Güncellemeler:
13gün hadiii beyler bayanlarrr

0|0
3|5

Kızlar Ne Diyor 3

• Para dediğin araçtır, bir insanda adamlığa kadınlığa dair değer konusu oluyorsa, konuyu tartışmaya hacet bile yok.
    Paranız kadar adam ya da kadınsınızdır.

0|0
    0|0
    • 13gün

ee en iyi yerlerde tatil yapmayı en iyi düğünü yapmayı en iyi gelinliği giymeyi vs vs. kızların %90 ı istemiyor mu? kız isterken bile ilk soru oğlumuz ne iş yapıyorken para araçtır demek bana göre polyannacılıktır

• 13gün

Bu hayatta paranın herşeyi çözmediğini gördüm, o yüzden bilmeden atıp tutma genç.

• 13gün

mesela ne? örnek ver bana. sağlık deme atarım kendimi aşağı adamlar hastanenin bile en iyisine gidebiliyor. çözülemeyen şey neymiş bir anlat bakalım

• Senin bu söylediklerin aslında paraya tapan insanlar için geçerli. Paranın satın alamayacağı şeyler de vardır sonuçta.

0|0
    0|0
    • 13gün

mesela nedir? kızlardan konuşayım en iyi yerlere götürülmek istiyorsunuz (otel restaurant vs.), evlenirken en güzel düğün bende olsun en şaşalı en güzel gelinlik bende olsun en iyi kuaföre gitmek istiyorsunuz haliyle bunları yapacak adam arıyorsunuz. geneliniz için konuşuyorum senin için değil yanlış anlama lütfen. mesela sen aylık geliri 15.000 lira olan adamla mı evlenirsin ya da sevgili olursun yoksa 2.000 lira alanla mı

• 13gün

dedim ki geneliniz için konuşuyorum senin için değil yanlış anlama demişim tamamını okuuu

• 13gün

Tamam sensin ya

• Hayır

0|0
    0|0
    • 13gün

niye ki evlenirken bile en iyi gelinliği istiyorsunuz bunlar gökten zembille inmiyor ki zengin adam alıyor

• 13gün

%90-95 öyle ama evlenirler kocaları 2-3 bin kazanır sonra bir ortamda zengin birine denk gelirler tipi de düzgünse hemen etkilenirler sonra boynuzlamalar başlar

• 13gün

Onların karaktersizliği işte o

Erkekler Ne Diyor 5

• günümüzde öyle... ne kadar ekmek o kadar köfte

0|1
    0|0
  • gayet dogru maalesef ki

0|1
    0|0
  • sapına kadar dogru

0|1
    0|0
  • dünya malı dünyada kalır lafı pek ilgi çekmiyor galiba

0|0
    0|0
    • 13gün

ee en iyi yerlerde tatil yapmayı en iyi düğünü yapmayı en iyi gelinliği giymeyi vs vs. kızların %90 ı istemiyor mu? kız isterken bile ilk soru oğlumuz ne iş yapıyorken dünya malı dünyada kalır falan demek bana göre polyannacılıktır fakir bir ülkeyiz zengin fakir uçurumu çok fazla. para çok önemli o yüzden

• 13gün

meslegi sorarsan boya dekorasyon sıva işleri

• 13gün

valla sana şöyle söyleyim bak kapında audin yoksa evinin dekorasyonu iyi değilse giyimin hoş değilse kimse yanında istemiyor seni insan ilişkileri sevgi aşk bitti artık geçmiş olsun

• Hiç doğru değil, parayla adamlığın alakası yok.

0|0
    0|0
    • 13gün

ee paran kadar saygı görüyorsun ama. kapını açan bile oluyor her yerde. instagram takipçilerin sayısız oluyor her gün sayısız kız gelip tanışmak istiyor. bide bize bak ne saygınlık var ne bizim yanımızda olmak isteyen var hiçbir şey yok

Yükleniyor...