Kadına şiddete karşı mısın?

Türkiye'de evli kadınların yüzde 36'sı aile içi şiddet mağduru. Bir erkek konuşarak halledemediği şeyleri neden şiddetle halletmeye çalışır. Şiddet uygulayınca sorun çözülmüyor ki neden o zaman kadınlara şiddet uyguluyorsunuz?

Kadına şiddete karşı mısın ?

• Evet karşıyımKadına şiddete karşı mısın ?
    A seç
  • Hayır karşı değilimKadına şiddete karşı mısın ?
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
5gün Kızlar evleneceğiniz kişiyi doğru seçin anketteki sonuçlara göre 3 erkekten birisi eşini dövecek

0|0
26|25

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 26

• Çünkü karşısındaki insanla istişare edecek kapasitesi yok. 21. yüzyılda yaşayan bir homosaphiens.

2|3
    0|0
  • Böyle adamlara karşı çok feci fantezilerim var, işkencenin dibine vurmak istiyorum, şişeye oturtmak, yavaş yavaş hadım etmek, her türlü acıyı yaşatmak. Hani küçükken elimize vururlardi bir daha yapacak mısın diye, iste o heriflerin ellerine kürekle vurasım var.

0|2
    0|0
    • 5gün

şiddete karşıyım ama şiddet uygulayan hayvansı yaratıklara uygulanacak şiddete, sonuna kadar destek veririm.

• 5gün

@VoynukReis kesinlikle içimdeki vahşi çıkıyor erkek olsam hepsini döverdim

• 4gün

İste kadinlar hep boyle kimse onlara kadin oldugu icin kufredemiuor bacimsin diyor sonra kadinda kendini istesem herkezi doverim havasina giriyor. bende oyleydim ablam benim ama lise sonda okul cikisi oule bir dayak yedim kanimda boguluyordum gozum hala seyiriuor. Yani sirf kadin oldugun icin sukretmelisin ben ters baktigim icin bicak yiyordum. Sinifimdaki kizdan kacdefa tokat yedim sesimi cikarsam gucun kiza yetiyor diyolar sussam pisirik nabayim? Erkek olmak boyle iste

• Hayir karsi degilim diyenleri alip dovucem mk. Kan getirene kadar he.

1|3
    0|0
  • Erkeklerin %50 si karşı olmadığını belirtmiş. Nasıl bir zihniyettir nasıl bir şeref yoksunluğudur anlayamıyorum. Gücünün yettiği karşıdakine gücünü yetirebileceğin anlamına gelmez.

1|1
    0|0
    • 5gün

%5lik kısma bak sen

• 5gün

%7 olmuş, cidden anlamıyorum ne düşünerek hayır karşı değilim i işaretliyorlar. Hoş, düşünebildiklerini sanmıyorum.

• 5gün

Ben de şiddete karşı olmayan kadınlara şiddeti destekliyorum o halde 😂

• Şu resimleri paylaşmayın artık

0|1
    0|0
  • Tabi ki karşıyım.. Karşı değilim diyen kadınlar sizi dövebilirim.

0|2
    0|0
  • Karşı değilim diyenler psikoloğa koşsun tedavi şart

0|2
    0|1
    • 5gün

Karşı değilim diyen Kadın öyle görmüş Yoksa bu çok iğrenç bir durum sadece ufak bir empati özellikle erkek çocuklar için söylüyorum küçüksünüz hani anne baba şiddetli kavga ediyorlar en son baban annene tokat atıyor ama senin elinden bişey gelmiyor daha sonra büyüyorsun ve eşine vuruyorsun çocukluğun aklına gelsin öyle düşün

• Gerçekten hayır karşı değilim diyenler insan mı?

2|1
    0|1
    • 4gün

Baska erkeklere kas goz yapiyorsa aldatiyorsa arkandan is ceviriyorsa iftira atiyorsa dovulebilir. Fakat sucsuz yere dovmek cehennemden kombine almak demektir. Ayni sey erkek icinde gecerli.

• 2gün

Öyle yapıyorsa ayrilirsin olur biter biraz insan olun

• karşı değilim diyenler lütfen gidip bir kadını dövsün

0|1
    1|0
  • Anaerkil bir toplumun evrimleserek ataerkil bir topluma gectikten sonraki perisan hali. siddeti ve zorbaligi destekleyen ve buna yol acan her turlu hastalikli dusunce ve ideoloji oldugu muddetce asla sonlanmayacak

1|1
    0|0
  • o karsı degılım dıyen erkeklere yazıklar olsun ya :/

0|1
    0|0
  • Evet kesinlikle karşıyım

0|1
    0|0
  • karşıyım tabikide erkeklerin gücü ancak kadina yeter zaten

1|1
    0|0
    • 4gün

Bazi kadinlarda agzina geleni souluyor kac tane adam sucsuz yere hastanelik oldu yanlis anlasilmadan haberin var mı kolumuz carpsa ciglik atmaya basliyor. millette bize meydan dayagi atiyor.

• 4gün

kadinda zorluk cekiyor hayatta ama gidipte kocasini boğazlamiyor

• 4gün

@yorumcu1 herkese aynı yorumu yaptığı için engelledim

• Evet.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • Tabikide karşıyım kimsenin kimseye vurmaya hakkı yok.

0|1
    0|0
  • Evet 😡

0|1
    0|0
  • Haklısın kardeşim bu devirde erkek çokta adam azınlıkta Allah karşımıza düzgün insanları çıkarsın inşallah

0|0
    0|0
  • tabiki de karşıyım.

0|1
    0|0
  • hayır karşı değilim diyen kadınlar ne içiyonuz m k

0|1
    0|0
  • Karşı değilim insanlar net bacım çocuğudur afedersiniz. Nasıl karaktersizsiniz sizler ya anneleriniz kız kardeşleriniz sevgilileriniz karılarınız? Yazık cidden

0|0
    0|0
  • Evet karşıyım

0|0
    0|0
  • Abi karşı değilimiseçen haysiyetsizler var ya %7 kız %30 erkek
    Tamam anladık karşı değilimi seçen erkekler ağzımı bozmak istemiyorum tüm kötü lafları hakediyolarda
    Kızlar ne mana ya neyinkafası bu o %7 lik dilim bir dayak yesinler hakları yensinde o zaman hala verebiliyorlar mı karşı değilim diye oy
    Bu dünyada böyle %7lik gibi düşüncesiz ve beyinsiz kızlar olduğu sürece daha çok olur kadına şiddet
    Bakın %30 kadar az olmayan erkek oyundan bahsetmiyorum bile
    Ay gece gece çok sinirlendim ya şimdi buraya argo kelime yazıcam ks düzeltcek diye yazmıyorum

0|1
    0|0
  • Evet karşıyım

0|1
    0|0
  • Kadına şiddet denilince neden sadece fiziksel şiddet akla geliyor. Psikolojik şiddet var mesela ve ben belki tamam cidden adam gibi erkekler vardır onları tenzih ediyorum da birçok erkeğin kadına şiddete karşıyım demesine inanmıyorum, samimi bulmuyorum. Fiziksel şiddetten daha çok psikolojik şiddet görüyor kadınlarımız buna da dikkat çekmenizi isterim.

1|2
    0|0
  • maruz kalmis biri olarak karsiyim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Hard seks hariç karşıyım.

1|1
    0|0
  • Türklüğünü unutmuş bir toplumda böyle yozlaşmaların olması normal. Hatun'un Kağan kadar söz sahibi olduğu toplumdan karısını-kızını döven bir topluma geçtik.

3|2
    0|0
  • Karşı olmak önemli değil. Bunu uygulayabiliyor olmak önemli. Anket yaparsan çoğu insan karşıyım der. Aynı insan akşama gider eşini döver.

2|1
    0|1
    • 5gün

Cehennemin yedinci katından çıkamayacaklar ama çok geç olacak. Allah katında hepsinden şikayetçiyim kim ki bir mazluma zulmediyorsa. Kadın erkek çocuk yetim hayvan. Şikayetçiyim.

• 5gün

Amin. İnşallah duaların hepimiz için kabul olur. Yalnız şiddete meyilli insanları fark etmek aslında hiç zor değil. Yapman gereken söze değil davranışlara bakmak. Anneye, babaya kardeşe, arkadaşlarına, sokaktan geçen bir kediye hatta en önemlisi sevmediklerine karşı nasıl davrandığını araştırınca şiddete yatkın mı değil mi anlaşılır. Gözlerin aşkla kör olmaması bu noktada çok önemli.

• 5gün

Çok haklısın. Hepsi doğru. Tanıyıp onaylandıktan sonra bağlanmak lazım.

• Canım eksi yemek istiyor hadi eksiyelin beni :D karşı değilim :D

0|1
    0|0
  • Zayıf ve karaktersiz erkekler eşine şiddet uygular. Adamlık dışarıda elin piclerine karşı sert, evde karısına karşı hanım evladı olmaktır!

1|1
    0|0
  • Karisi degilim diyenler soyle bir gelinde bir yuzunuze tukureyim

1|1
    0|0
  • Karşıyım onlar bize allahın emaneti

2|1
    0|0
  • Karşı değilim diyen baayanlar kim acaba? Çok ilginç.

1|1
    0|0
  • sonuna kadar karşıyım bir tokata bile karşıyım kendinden güçsüz birine şiddet uygulamak büyüklük değil onur kırıcı güçsüzlük göstergesidir ve kadınlar baştacıdır

0|1
    0|0
  • Erkeklerde dayak yiyor. Erkege siddete de son! :D

0|2
    0|1
  • Kadına şiddet iğrenç bir olay kadınlarımız güç denemesi değillerdir çok nadir ve kırılgan dırlar ama bu olayları yapan insanları da bir anne yetiştiriyor gene kadınlar sebebiyet veriyor lütfen yapmayın

1|1
    0|0
  • Oylamaya gerek yok. Her türlü şiddete zaten maruz kalacaklar.

0|1
    0|0
  • Karsiyum

0|1
    0|0
  • Karşı olmayan erkek ve kızlar, derdiniz ne?

0|1
    0|0
  • her türlü şiddete karşıyım. şiddetin cinsiyeti olmaz

0|1
    0|1
  • Baska erkeklere kas goz yapiyorsa aldatiyorsa arkandan is ceviriyorsa iftira atiyorsa dovulebilir. ayni sey erkek icinde gecerli sucsuz kadini dovmek cehennemden kombine almak demektir.

0|1
    0|0
  • şiddete karşı hardcore bagliyiz kardes

0|1
    0|1
  • Kadına şiddet diye birşey yok ki ! ''Şiddet'' diye birşey var o da ; Erkekler hemcinslerine de uyguluyor bunu gücü yettiği sadece kadın değil başka bir erkekte olabiliyor, %36 kadın dayak yiyorsa emin olun %50 erkekte başka bir erkekten hem dayak yiyor hem öldürülüyor hemde %90'ı da her an başka bir erkekle kavga edip dayak yeme ihtimaliyle yaşıyor. Kısacası önce şiddeti yok etmek lazım. Bu arada kadınlar dayak yemez diye birşey yok, evet savunmasız olduğunuz için bizim sizi korumamız lazım, ama ben her türlü pisliği yapayım erkek bana el kaldırmasın el kaldırdı diye de üstelik şerefsiz adi olsun diye birşey yok. Madem eşitiz diğer erkekler nasıl ki dayak yiyor sizde dayak yiyceksiniz. Yanlış anlaşılmasın mantığa dayalı konuşuyorum fikrim bu değil. Siz kadınlar herşey kendi leyhinize olsun istiyorsunuz, erkek peşimde koşsun erkek evlenme teklifi etsin, erkek güzel sözler etsin beni poh-poh'lasın başka bir isteğiniz var mıydı?

0|0
    0|0
  • Evet karşıyım

0|1
    0|2
  • karşıyım

0|0
    0|0
  • Hayır, karşı değilim.

0|0
    0|0
  • Hayır, karşı değilim (Eğer hakediyorsa)

0|0
    3|2
    • 5gün

Kimse şiddeti hak etmez. Bu kafayı değiştirmen gerek. Düşünce yapını değiştirmelisin. Ne yaparsa yapsın, asla şiddet olmaz. Yobaz değiliz biz. Aldatmak en büyük şeydir sanırım, dimi? Ama onda bile şiddet olmamalı. Ayrılır gidersin, o karaktersiz deyip geçersin... Kimisi öldürüyor aldattı diye, normal mi bu? Hak etti mi yani? Karaktersizmiş deyip geçmek zor mu?

• 5gün

@SimgePink Böylelerine laf anlatamayız. Alır pompalıyı vurur karısını, eski karısını veya... Her şey beklenir.

• 5gün

@Bugraaltas işte bir umut çabalıyoruz bakış acılarını değiştirmek için.

• Bilmem değişir

0|0
    0|1
  • Sadece kadına şiddete değil insana şiddete karşıyım

1|1
    0|0
  • Kadın insanca yaşamayı hak eden bir varlıktır :D :D

2|2
    1|1
Yükleniyor...