Kapalı olduğum için dışlanacağımı düşünüyorum?

Seneye üniversiteye Eskişehire gitmek istiyorum Eskişehir pek muhafazakar bir yer değilmiş. Kapalı olduğum için kızlı erkekli arkadaş ortamlarında dışlanacağımı düşünüyorum. Sizce öyle olur mu?

0|0
1930

En İyi Erkek Görüşü

• al iste kafani kapatirken yanlislikla beynini kapamişsin Eskişehir'li biri olarak sen gitme eskiehire ağır gelir sana 😉

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• öyle ortamlara girme ve seninle inançların yüzünden uzaklaşan insanlara hiç yaklaşma önemli olan saygıdır öyle seviyesiz insanlarla beraber olan senin için zaman kaybı olur kapalı olmanın müslüman olmanın senin için en doğru yol olduğunu düşünüyorsan buna saygı duyan insanlarla yaşa ve illaki böyle insanlar vardır

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Evet öyle olur. O kadar abuk subuk muhafazakar il varken neden insanların özgür olduğu yerler tercih edersin ki?

0|0
    0|0
  • sen adam gıbı kapan allahın rızasını kazanda dunya dıslasın senı.. nedir bana senı dıs gorunusun ıcın kınayıp dıslayacak ınsanın arkadaslıgı dostlugu.. ıcın ısınmısken bakma kımseye ve hıcbırseye...

1|0
    0|0
  • Gidin gidin.
    Gidin de oranın da. mına koyun, beter edin..

1|2
    0|0
  • Eskisehirli ogrenciler fazla aciksacik kisilerdir genelde ama kapali olanlarida var ve gayet sosyal hayatlari eglencelidir

0|1
    0|0
  • çok boş bir endişe, seni ortamlardan dışlatacak ya da sevdirecek olan davranışların ne giydiğinin biz erkekler için bir önemi yok gerçekten

1|0
    0|0
  • yoo muhafazakar olmayan yerde daha rahat edersin asıl muhafazakarlar dışlar

0|0
    0|0
  • alisirsin.

0|0
    0|0
  • olmaz merak etme

0|1
    0|0
  • Defol git o zaman. Dışlanacakmışmış, desene ben açılıp erkeklerle samimi ilişkiler kurmak istiyorum diye.

1|1
    0|1
  • kapali olup da erkekli ortamlarda bulunmaman gerektigini bilmeyenlerdensin sende...
    ha açik ha kapali o vakit...

1|0
    0|0
  • Hayır öyle olmaz kafanız mı güzel la böyle saçma sapan sorular soruyonuz.

0|1
    0|0
  • Olmaz sacmalama

0|0
    0|0
  • sacmalıyosun eskişehir öyle bir yer değil ve kapalıda bol miktarda var

0|0
    0|0
  • hayır..
    çevrende senin inançlarına saygılı insanlar olsun..

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • alakası yok

0|0
    0|0
  • Sacmalama İzmirde bile kapalı insanlar var İzmirde oldukdan sonra diğer şehirler önemli değil :)

0|0
    0|0
  • olmaz, kendi arkadaş ortamında yer bulursun mutlu mesut geçinir gidersiniz

0|0
    0|0
  • Muhabbetin iyiyse dışlanmassın merak etme canikom

0|0
    0|0
  • Hı hı dişlarlar seni

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 18

• Alakası yok

0|0
    0|0
  • Bu kadar yobazca düşünen insanlar mi. yobaz yoksa kapali lar mi tartisilir

0|1
    0|0
  • Illaki 60 kişinin içinde kapalı bir sen olmayacaksın.

0|0
    0|0
  • Dışlanmazsın herkes birbirine üniversitede saygı duyuyor kimse takmıyor. Zaten kendine göre arkadaş çevresi edinirsim.

0|0
    0|0
  • Sende erkekli ortamlara girme

0|1
    0|0
  • zaten kapalısın erkeklerin oldugu ortamda işin olmamalı mecbur kalmadıkça ve artık hiçbir kapalının dışlancagını sanmıuorum arttıyı in kapalılar tek sen kapalı olmucaksın

1|0
    0|0
  • Tabiki öyle olmaz sakın öyle düşünme

0|0
    0|0
  • Dışlansan nolucak ki, hem bu gittiğimiz her yerde herkese olabilir, bazı insanlar kendileri gibi olmayanları dışlayabilir, umursamamayı öğrenmek gerek

0|0
    0|0
  • hyr tabki kafandakiyle dislicak dar goruslu cevren olmasin bir zahmet zihniyet onemli.

0|0
    0|0
  • öyle olacak

0|0
    0|0
    • dilara kapalılara karşısın diye beyinsizce laflar etme tabi beyinsizsen o başka

• ne alaka aptal? olacaklar o yani

• Onu anca senin gibi aşağılıklar yapar. Ben ve benim arkadaşlarım bir kere bile kapalı bayanı dışlamadık ya da arkadaş olmama sebebimiz bu olmadı.

• Kapaliyim uni. Okuyorum dislanma falan olmuyor rahat ol

0|0
    0|0
  • Saçmalama

0|0
    0|0
  • Olmaz merak etme.

0|0
    0|0
  • Öyle ortamlara girme o zaman

0|0
    0|0
  • O mantık Halen var mı ya

0|0
    0|0
  • Onlar eski de kaldı. Neresi olursa olsun. Senin gibi bir çok insana rastlayacaksın. Bunun için ideallerinden vazgeçme 😉

0|0
    0|0
  • Herhalde

0|0
    0|0
  • Öyle peşin düşünme, seni tanımalarına izin ver çok güzel arkadaşlıklar kurarsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...