Kapalı olduğum için dışlanacağımı düşünüyorum?

Seneye üniversiteye Eskişehire gitmek istiyorum Eskişehir pek muhafazakar bir yer değilmiş. Kapalı olduğum için kızlı erkekli arkadaş ortamlarında dışlanacağımı düşünüyorum. Sizce öyle olur mu?

0|0
19|30

Erkekler Ne Diyor 30

• Gidin gidin.
    Gidin de oranın da. mına koyun, beter edin..

1|2
    0|0
  • sen adam gıbı kapan allahın rızasını kazanda dunya dıslasın senı.. nedir bana senı dıs gorunusun ıcın kınayıp dıslayacak ınsanın arkadaslıgı dostlugu.. ıcın ısınmısken bakma kımseye ve hıcbırseye...

1|0
    0|0
  • Eskisehirli ogrenciler fazla aciksacik kisilerdir genelde ama kapali olanlarida var ve gayet sosyal hayatlari eglencelidir

0|1
    0|0
  • yoo muhafazakar olmayan yerde daha rahat edersin asıl muhafazakarlar dışlar

0|0
    0|0
  • Evet öyle olur. O kadar abuk subuk muhafazakar il varken neden insanların özgür olduğu yerler tercih edersin ki?

0|0
    0|0
  • alisirsin.

0|0
    0|0
  • hayır..
    çevrende senin inançlarına saygılı insanlar olsun..

0|0
    0|0
  • olmaz merak etme

0|1
    0|0
  • Defol git o zaman. Dışlanacakmışmış, desene ben açılıp erkeklerle samimi ilişkiler kurmak istiyorum diye.

1|1
    0|1
  • kapali olup da erkekli ortamlarda bulunmaman gerektigini bilmeyenlerdensin sende...
    ha açik ha kapali o vakit...

1|0
    0|0
  • çok boş bir endişe, seni ortamlardan dışlatacak ya da sevdirecek olan davranışların ne giydiğinin biz erkekler için bir önemi yok gerçekten

1|0
    0|0
  • Hayır öyle olmaz kafanız mı güzel la böyle saçma sapan sorular soruyonuz.

0|1
    0|0
  • Olmaz sacmalama

0|0
    0|0
  • sacmalıyosun eskişehir öyle bir yer değil ve kapalıda bol miktarda var

0|0
    0|0
  • Sacmalama İzmirde bile kapalı insanlar var İzmirde oldukdan sonra diğer şehirler önemli değil :)

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Hı hı dişlarlar seni

1|0
    0|0
  • alakası yok

0|1
    0|0
  • alakası yok

0|0
    0|0
  • ne alakası var ya yanlış düşünüyorsun bence

0|0
    0|0
  • olmaz, kendi arkadaş ortamında yer bulursun mutlu mesut geçinir gidersiniz

0|0
    0|0
  • Muhabbetin iyiyse dışlanmassın merak etme canikom

0|0
    0|0
  • artık kapalılar favori hiç birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Kapalı fantezisi olan çok. Seni götürmeyecek isteyecek çok olacaktır.

0|0
    0|0
  • Hiç bile öyle olmaz öyle şeyler düşünme

0|0
    0|0
  • Bende gittim öyle birşeye rast gelmedim ama insanına göre değişir...

0|0
    0|0
  • Ben beykenttteyim kimse dıslanmiyor arkadaslari m bile var gayet normal.

0|0
    0|0
  • Kapalı olup da ne ortamlar gören var istediğin ortam olsun kızsan her türlü girersin ortama

0|0
    0|0
  • Sacmalama kapalı ol ve sadece sen kapalı olmayacak sin ve seni anlayan tabiki çıkacak

0|0
    0|0
  • al iste kafani kapatirken yanlislikla beynini kapamişsin Eskişehir'li biri olarak sen gitme eskiehire ağır gelir sana 😉

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• öyle ortamlara girme ve seninle inançların yüzünden uzaklaşan insanlara hiç yaklaşma önemli olan saygıdır öyle seviyesiz insanlarla beraber olan senin için zaman kaybı olur kapalı olmanın müslüman olmanın senin için en doğru yol olduğunu düşünüyorsan buna saygı duyan insanlarla yaşa ve illaki böyle insanlar vardır

0|1
    0|0
  • Bu kadar yobazca düşünen insanlar mi. yobaz yoksa kapali lar mi tartisilir

0|1
    0|0
  • O mantık Halen var mı ya

0|0
    0|0
  • Tabiki öyle olmaz sakın öyle düşünme

0|0
    0|0
  • Illaki 60 kişinin içinde kapalı bir sen olmayacaksın.

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • Dışlansan nolucak ki, hem bu gittiğimiz her yerde herkese olabilir, bazı insanlar kendileri gibi olmayanları dışlayabilir, umursamamayı öğrenmek gerek

0|0
    0|0
  • zaten kapalısın erkeklerin oldugu ortamda işin olmamalı mecbur kalmadıkça ve artık hiçbir kapalının dışlancagını sanmıuorum arttıyı in kapalılar tek sen kapalı olmucaksın

1|0
    0|0
  • Kapaliyim uni. Okuyorum dislanma falan olmuyor rahat ol

0|0
    0|0
  • Öyle ortamlara girme o zaman

0|0
    0|0
  • Saçmalama

0|0
    0|0
  • hyr tabki kafandakiyle dislicak dar goruslu cevren olmasin bir zahmet zihniyet onemli.

0|0
    0|0
  • Dışlanmazsın herkes birbirine üniversitede saygı duyuyor kimse takmıyor. Zaten kendine göre arkadaş çevresi edinirsim.

0|0
    0|0
  • Olmaz merak etme.

0|0
    0|0
  • Sende erkekli ortamlara girme

0|1
    0|0
  • Onlar eski de kaldı. Neresi olursa olsun. Senin gibi bir çok insana rastlayacaksın. Bunun için ideallerinden vazgeçme 😉

0|0
    0|0
  • öyle olacak

0|0
    0|0
    • 6gün

dilara kapalılara karşısın diye beyinsizce laflar etme tabi beyinsizsen o başka

• 6gün

ne alaka aptal? olacaklar o yani

• 6gün

Onu anca senin gibi aşağılıklar yapar. Ben ve benim arkadaşlarım bir kere bile kapalı bayanı dışlamadık ya da arkadaş olmama sebebimiz bu olmadı.

• Herhalde

0|0
    0|0
  • Öyle peşin düşünme, seni tanımalarına izin ver çok güzel arkadaşlıklar kurarsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...