Anneniz hic sizi dovdumu?

Hic biyle biseye sinirlenipanneniz size bir guzel dayak attimi? Attiysa neden atmisti? Anlatana +1

0|0
10|8

Erkekler Ne Diyor 8

• bizim komşunun gelini vardı hamileydi bende küçüğüm o zamanlar herkesi korkutuyorum önlerine çıkıyorum aniden falan neyse 1 gün bunun apartmana doğru girdiğini gördüm apartmana saklandim apartmanda kapkaranlik kadın içeri girdi vööö diye atladım önüne kadının hamile olduğunu bisey olabileceğini falan düşünemedim tabi sonra kadın biraz kadınlarla konuştu mahallenin kadınları kapıda oturuyodu annemde vardı aralarında, çocuğuna terbiye ver falan sert çıkışmış biraz bide yere mi düşmüş bayilmis mi bisey olmus ben o ara kötü bisey yaptigimi farkedip apartmanin çatısına kacmistim sanırım neyse en son indim annemde sopayla mı terlikle mi 1 güzel dövdü sağolsun:d sonuç olarak kadın erken doğum yapmış sanırım biraz, bebektede kadindada hicbi sorun yok buda böyle bir animdir beni dinlediğiniz için teşekkür ederim

1|0
    0|0
    • 9gün

Annen catidan ataa seni yeriymis😀

• 9gün

annem cagirdiginda inmedim ya orda olduğumu kesin olarak bilmiyorlardı hxhxhx komşunun çocuğu emrah abi vardı o bisey yapmicak sana kimse gibi biseyler demişti herhalde öyle inmistim kandirdilar beni ncncjcjc

• Benim annem babam calıştığı için ve surekli görevlere gittigi ya da ulke dışına çıktıkları icin cocukluğumda hep anne babasız buyumuş gibi birşey oldu o yüzden hic dayak yemedim ikisinde de

0|0
    0|0
  • Terlikle dovmustu. Sikayette bulundum ve terlik silah sucu olarak goruldu :D

0|0
    0|0
  • İlk okul 3 deyken kızlar tuvaletine girip kızlara parmak atardım kızlar öğretmene öğretmende anneme söyleyince evde ne tür eşya ve cisim varsa vücudumun her sanrimetresinde hissettim onlar fena dövmüştü

0|0
    0|0
  • Hergün dayak yiyordum çocukken 😂

0|0
    0|0
  • Coooooooooooooooooooookkkkk

0|0
    0|0
  • Bide soruyosun yaa 😂😂

0|0
    0|0
  • dövdü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yok dövmedi

1|0
    0|0
  • Hayır. .

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Küçükken dövmüştü, yatak odasının duvarlarını annemin kırmızı rujuyla boyamıştım

0|0
    0|0
  • Dovmedi terlik firlatmistir ama😂

0|0
    0|0
  • küfür ettim diye dovmustu onu hiç unutmuyorum 😅😅😅

0|0
    0|0
  • aşağı meyve atardım balkondan ve yazmayı öğrendiğimde kagida saçma sapan şeyler yazıp mandala sikistirirdim akşam evin önünden geçenlere firlatirdim sonra annem görmüş beni terlikle dovmustu

0|0
    0|0
  • Küçükken evet. Haklıydı ama :D

0|0
    0|0
  • dayak yemeyen yoktur herhalde :))

0|0
    0|0
  • tabiki dövmüştü henüz 4. sınıfken arkadaşlarımla kütüphaneye gidiyorum deyip çarşıya gitmeye kalkışmıştım 😑

1|0
    0|0
Yükleniyor...