TanrıTanımaz (ATEIST) olma hikayem... Ateist biriyle arkadaş olurmuydnz?

Bence iyi düşüne bilen bir insan ateist olmalıdır. Elden ornek vermim benim babam müslüman bütün ibadetlerini yapar ama babamın olene kadar çalışsa (öğretmen) kazanacağı parayı 1 günde kazanan insanlar var boyle bir adeletsizlike aLLAH nie izin veriyor ki? (herkesin kendi sınavı pehhh) Neyse geçmişte ve hala siyahi insanlara - ayrımcılık yapılıyor kaderi yazarken aLLAH siyahi insanlarin haksizliga ugricani biliyordu ve hatta onlara haksızlığa ugratanda aLLAH""ın ta kendisi sonuçta kaderi o yazdı. Önceki dinler yalan değişti diyolar ÖNCEN O DINLERI GETIR SONRA DEGISTIR (KADERI O YAZDI SONUCTA) VE O DINLERE INANLARI cehennemine AL. Hiç boyle düşündünüz mü ? Belki muhammed sizofrenimsi bir hastaydi (fight club ve mr. robot taki durum ) Sonucta cebrail tek onun gordüğü bir şey ki muhammedin amacı neydi? dünyayı yonetmek artık koyunları klonliyabiliyorlar gelicekte muhammedin sakali hirkasi falan gercekten ona aikte belki tekr gelmesi mumkun. Muhammedin isadan musadan farkli bir yani vardi (adam zeki taktir ettim) sureklilik iceren ibadet. Ben her gun 5kez ezan sesi duyuyorum oruclar falan insan dini unatamiyor ozel vaaz isteyen soylesin sorulariniz varsada beklerim :)

Güncellemeler:
I NOT MUSLIM DO PANIC !!!

1|0
716

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...