Hadi buyrun gelin dermansız dert yoktur?

Evet bu gece bir farklılık yapıyoruz bu gece kendinizi düşünün en büyük korkunuz ne sizi alıkoyan bişey var mı sorununuz ne hadi buna beraber cevap arayalım dökün içinizi idealleriniz neler kendinizi şu an nasıl hissediyorsunuz hadi gelin bu hayatı yaşanılır kılalım kendi dünyanızı kurun üzüntüleri bir kenera bırakın hiçbirşey sizden değerli değil asla pes etmeyin hadi konuşalım asla unutmaki yarın bugünden daha güzel bir gün olucak sorunun ne olursa olsun yaz ister normal yaz ister gizli asla korkma korkak insanlar kaybeder bu hayatta çok şey yaşadım emin olabilirsiniz artık insanlara yardım etmek konuşmak en çok hoşuma gidiyor.

(Aşılmaz bir duvarın önünde yaşamak köpekçe yaşamaktır.)

kimse için aşılmayacak bir duvar yoktur buna inanın eğer inanmayıp çabalamazsanız kendi köşenize oturup beklerseniz zincirleriniz olur ve bana göre hiçbiriniz bu zincirleri haketmiyorsunuz...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu hayata mutlu olmak için gelmedik

0|1
    0|0
    • 13gün

her insan mutlu olmak için geldi üzgünüm gerçek bu mutlu olmak için gelmeseydin tatlı hiçbirşeyi tadamazdın hayatın mutlu olmak için var sadece bunu keşfetmen lazım hadi çık doğaya keşfet bunları...

• 13gün

rahatlıkmı ya esas sen kendini ney görüyorsun sen nasıl benden üstün olabiliyorsun evet kandırıldım kuran tarafından tövbe tövbe ya senin düzelicek bir yanın olduğuna inancım yok ve burda bu uygulamadasın ve guru'sun ve bana dinden bahsediyorsun ben kendimi üstün görmüyorum gerekte yok zaten toplumda aşağı yukarı bir saygınlığımda var senin gibi herkesten dışanmış yaşamıyorum açıkçası acıyorumda sana allah düşmanıma seninki gibi hastalık vermesin...

• 13gün

Hayır aksine beni yanlış anlamışsın kendimi senden üstün görmüyorum üstünlük yalnızca takvadadır. Ben müslüman olduğum eşcinsel olmadığım ve bazı ibadetlerimi yerine getirdiğim halde düşünüyorum üzülüyorum kendim ve insanlar için bu gidiş nereye diye ay yok ben namazımı kıldım kesin cennetlik bir kulum diyemiyorum mesela... iki cümlemden bir sürü sonuç çıkarmışsın Allah sana yardım etsin gözünü açsın

Erkekler Ne Diyor 1

• True diyosun

0|1
    0|0
    • 13gün

sana göre neresi doğru?

• 13gün

Özelden analtirim gece neden heterolarla oldugunu bana hak vereceksin

• 13gün

bekliyorum

Yükleniyor...