Onca yapılan uğraşa, düzenlenen belli yasalara rağmen ''TÖRE'' neden bitirilemiyor?

Yaptığım araştırmalar doğrultusun da cahilliğin hele de bu dönem de ileri düzeyde olması beni şaşırtıyor. Bu insanlar o gencecik kızları haince ve kalleşçe öldürmeleri çok ama çok kötü. Daha reşit olmadan bile töreye alet ediliyorlar. Zorla yaşından çok çok büyük şer... le evlendiriliyorlar. Bir mal, eşya gibi satılıyorlar. Bu konuda ki düşüncelerinizi rica ediyorum. KS topluluğu olarak bu konuya destek vermenizi diliyorum sevgili arkadaşlar...

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü o kadar ugraş yapılmıyor. Doğuda hala devlet gücünü hissettiremedi orada farkli kanunlar uygulanıyor maalesef. Bugün bile belli başlı aşiretlerden çıkıyor milletvekilleri sen iktidar olsan kasirmisin töre sorununu oy kaybedeceğini bile bile?

0|1
    0|0
    • 8gün

Dediğinize katılıyorum haklısınız. Fakat devlet olarak değil sosyal toplum olarak belirli destekler ve uğraşlar verildi. Ben hiç görmedim devletin bu konuda etkin çabalarını. Belirli yasalar bile sivil toplum örgütleriyle onların çabalarıyla oluşturuldu. İnsanlarda iktidar ve güç nefsi tamamen bitirip savunmasız bir milleti bile ortadan kaldıracak seviyeye getiriyor. Peki sizin öneriniz nedir bu konuda?

• 8gün

Asıl ben teşekkür ederim çok keyifli bir fikir alisverisiydi. Kendinize iyi bakın:)

• 8gün

Rica ederim çok memnun kaldım sizde kendinize iyi bakın...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...