Supradyn all day kullananlar?

Arkadaşlar memnun musunuz? En çok neye iyi geliyor sizi dinç tutuyor mu?

0|0
1|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu ne? Vitamin hapı mı? Dinç tutuyor mu dediğine göre sanırım öyle, öyleyse kullanılmasını pek tavsiye etmem. Vitamin hapları yapay gübre gibi, gerekli değilse zarar veriyor. Vücut yaşlanmaya başlamıştır ya da ciddi eksiklik duyuyordur kullanılabilir onun dışında kullanmak vücuttaki oksidan-antioksidan dengesini bozar.

0|0
    0|0
  • Ben kullanıyorum. Sabah yemekten sonra iç. Aç karnına. içersen iştah açar. Vücudunda vitamin mineral eksikliği yoksa çok da bir fark hissetmezsin. Ama vücudunun direnci artır. Nezle grip kolay kolay olmazsın. Q10 de yaşlanmayı geciktirir. Hergün olmasa bile iki günde bir içebilirsin

0|0
    0|0
  • Yoğun iş temposunda birkaç kere içtim çok pis uyku yaptı ama kimisine enerji veriyormuş anlamadım gitti :/

0|0
    0|0
  • İlaçla falan olmaz. Güzel güzel yemene icmene dikkat edeceksin ve her sabah bir elma yiyeceksin. Haftada en az bir kere balık yiyeceksin. Bitti gitti.

1|0
    0|0
    • 10gün

Yemek yiyemiyorum ben ya

• 10gün

Olmaz öyle yiyemiyorum falan anlamam yiyeceksin. Sonra ileriki yaşlarda vucudunuz erken pes ediyor.

• yapay ilaç kulnılmamalı bence , vitamin gibi şeyler ben en son lidede ilaç içtim 15 sene önce bide gecenlerde hasta oldum antibiyotik içtim 1 tablet

0|0
    0|0
  • Bende merak ettim. Takipteyim :)

0|0
    0|0
  • ben tadını sevmedim ama dinçlikle de ilgili bir şey hissetmedim

0|0
    0|0
    • 10gün

Ne hissettin

• 10gün

önceki gün nasılsam aynıydı fazladan sağladığı bir doping yoktu bence ya da fark etmemiş olabilirim dene de gör

• Faydası yok hep reklam

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...