Hem milliyetçi hem ordudaki Atatürkçü askerleri seven hemde Tayyipi çok seven biri hakkında ne düşünürsün?

Ben özünde milliyetçi biriyim. Atatürkü çok severim. Laiklikte var bende zeki çağdaş biriyim. O yüzden Atatürkçü askerleride severim ordudaki. Ben siyaseti çok severim. Ama suriye gibiyim. Karman çorman siyasete bakış açım. Burda anlatmaya kalksam sabah olur. Siyaset konusunda aynı Ajdar gibiyim ama reelde ben haklıyım. Ben Tayyipi din allah ümmet için değil vallaha billaha sadece ve sadece Tayyip olduğu için hemde çok aşırı seviyorum. Ben muhafazakar dine düşkün biride değilim. Namaz kılmam oruç tutmamda. Tayyipin kafa yapısı, hareketleri, düşünce tarzı çok ama çok hoşuma gidiyor. Tayyip zeki milliyetçi lider biri. Hitabeti, inatçı olması, siniri çok hoşuma gidiyor. Mesela bugün fidel Castro ve Atatürklü bir haberin altında yorumlar yapılmış. Ve çoğu akpli yobayz Atatürke ne hakaretlerde bulunmuştu. Moralim bozuldu o akpli yobayzlara. Ama ben sadece ve sadece Tayyipe kişisel sempati duyduğum için onu seviyorum. Bazen bu yobayzlardan dolayı Tayyipi desteklemiyorum diyorum ama eninde sonunda aynı gün içinde geri Tayyipi ne olursa olsun seviyorum ben diyorum. Sizce ben nasıl bir şeyim yaa? D. D. Dolara olan aşkım bile beni Tayyipten vazgeçiremediki.

Güncellemeler:
10gün 4 oy kullandım. 7 haziranda dedim ki. zaten akp iktidar olur. bari oyumu mhpye atım belki 1 milletvekili fazla çıkartır dedim. ondada akp iktidar olamadı. ben oy atmadım diye. D. D. Ama 3 oyumu akpye attım. Birdaha seçim olsa yine akpye.

0|0
1|5

Kızlar Ne Diyor 1

• sen milletinin bekası için yararlı olan herkesi seviyorsun, sev

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• önceden yol köprü yapılırdı bunu devlet yaptı derlerdi şimdi herşeyi Tayyip yapıyo sanki kendi cebinden veriyo

0|0
    0|0
  • Tayyipi seven beni sevmesin

0|0
    0|0
  • Tayyibi değil HÜKÜMETİ sev.

0|0
    0|0
  • Sen ülke için gerekli birisin. Kurtuluş Savaşı gibisin. İnsanların dil din ırk mezhep ayrımı olmadan tek dertleri namus şeref vatanin bağımsızlığı ve bütünlüğünü düşünen insanlar gibi...
    Bizim de gelişmemiz için bu insanlar gerek bu yolda devam et.

0|0
    0|0
  • Bence bunları partilerle sınırlandırmak saçmalık bende milliyetçi biriyim ve ataturku severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...