Büyük STK'ların LGBT'ye farkındalık yaratması sizce LGBT bireylerine bakış açısının değişimesine yardımcı oluyor mu?

Manchester United kulübü dün Facebook sayfasındaki profil fotoğrafına LGBT'yi simgeleyen Gökkuşağı renklerinden oluşan şeritler ekleyerek farkındalık yaratmak istemiş.. Sizce bu amaç yerini buluyor mu? İnsanların bakış açıları değişiyor mu yoksa höt olan yine höt mü kalıyor? :) Büyük STK'ların LGBT'ye farkındalık yaratması sizce LGBT bireylerine bakış açısının değişimesine yardımcı oluyor mu?

0|0
1|5

Kızlar Ne Diyor 1

• Farkına varınca değişen bir şey olmuyor. Algılar değişmeli.

0|1
    0|0
    • 6gün

Haklısınız , amaç o zaten ama değişen pek bişey olmuyor

• 6gün

Hiç etkisi yok. Hatta sırf bu paylaşımdan ötürü, MU eleştiri bile alır bak.

• 6gün

Evet yorumlarda çok abartılı eleştiriler var bakındım biraz.

Erkekler Ne Diyor 5

• Tayyip Erdoğan yarın eşcinsellere farkındalık yaratmak için konuşsa, yine de sempati duymam.. (90'larda böyle bir konuşması oldu, ondan bahsetmiyorum.) eşcinseller itlaf edilmeli, toplumdan bertaraf edilmelidirler.. Sempati duydurtmaya çalışılamaz, insan biyolojisine hakaret edenin insanların içinde yeri olamaz..

0|0
    0|1
  • escinsellik dogustan gelen bir faktör ama önlenmesi lazım tedavi yöntemi var mı bilmiyorum ama normal birsey gibi yansitilmaya calisiliyor. bazi hayvanlardada gorulen bir hastalik. bunun için onlari suclamiyorum ama normal olmadiginida soyluyorum

0|1
    0|0
  • Koskoca kırmızı şeytanlar kırmızı nonoşlar olmuş mk.

0|1
    0|0
  • Yo tum dunya lgbt ye destek oluyo türkiye gibi yobaz degiller

0|1
    0|0
  • Kardeş yedi renkli meybuz o amg ne lgbtsi

0|1
    0|0
    • 6gün

Kardeşim sayfaya girip profil fotoğrafının altındaki yorumlardan anlayabilirsin Lgbt için yapıldığını

• 6gün

Ben size saygı duyuyorum kimse de kimseye karışamaz espri olsun diye söyledim eyvallah :))

• 6gün

Teşekkürler ;)

Yükleniyor...