Mesaja cevap vermeye tenezzül etmeyen kız tipi görüşlerinizi alabilir miyim?

Sorum yukarıda efendim☺️

0|0

En İyi Kız Görüşü

• o kadar çok erkek mesaj atıyor ki kardeşim artık sinirlerim bozuluyor. birde bazıları o kadar saçma salak konuşuyorlar ki tahammül edemiyorum artık. sizde halden anlayın. doğru erkeği bulacam diye yüz küsur erkeğe katlanmam gerekecek bu gidişle

0|1
    0|0
    • Vallaha bizde onun düzgün birisi olduğunu düşünüp yazıyoruz fakat 2 cümleden sonra cevap gelmiyor nasılsın iyimisinden sonrası yok sapıklık vs öyle şeylerle işim olmaz zaten, çözemedim😂

• konu sıkılıyor oluşumuz zaten her erkek nasılsın İyi misin diyor her erkekle aynı şeyleri konuşuyorsun yani direkt bir konudan gir şu konuda ne düşünüyorsun falan diye bir farkını koy ortaya bir merak uyandır.

• Tavsiyeni değerlendireceğim☺️👍🏻

En İyi Erkek Görüşü

• ya kafasina kurekle vurucan diyorum ama sonra kadin haklarinin savunucusu olarak bunun yanlis bisey oldugunu hatirliyorum

0|1
    0|0
    • Düzgünce konuşunca mı öyle oluyorlar çözemedim aga nerede arkadaşım var dibine kadar konuşuyorlar adam gibi konuşunca 2 cümleden sonra yazmıyorlar

• kardesim valla bunlarin tribinden aseksüel oldum artik ilgi duyamiyorum. ve hem cinslerimiz dangalak gibi her kiza yazinca bunlarda ego allahu ekber daglarina cikiyor

• Aynen hacım👍🏻

Kızlar Ne Diyor 6

• Sadece takılıyoruz şurda msjlaşmak icin girmiyorum

0|1
    0|0
  • soru ne m k

0|1
    0|0
  • Tenezzül etmemekle alakası yok belki tanışmak konusmak istemiyor insan ne var bunda

1|1
    0|0
  • Herkese cevap veremem yorulurum bende insanim.

0|1
    0|0
  • cevap vermeyebilir

0|1
    0|0
  • Buyrun sjdjd

0|0
    0|0
    • Sende mi öylesin😂

• Evet öyleydim şu an aynısı dönüp dolaşıp başıma geldi

• Neden peki? Düzgün bir açıklaması var mı? Hepte güzel ve bakımlı bayanlar böyle sanki bir tek onlarda var 2 cümle konuştuktan sonra cevap yazmıyorlar saçmalıktan başka bir şey değil👊🏻

Erkekler Ne Diyor 6

• Açıkcası sitede ki sapıklar yüzünden güvenmemeleri gayet normal...

0|1
    0|0
  • Kezban egoist

0|1
    0|0
  • Kimse kimseye cevap vermek zorunda değil aslında. İşin gerçeği bu.

1|1
    0|0
  • Egosuz kız olmaz varsada o iste bir itnelik vardir

0|1
    0|0
  • ukala

0|1
    0|0
  • Egoistlik iste

0|1
    0|0
Yükleniyor...