Diyelim kii arkadasliginiz bitti?

cok yakin bir arkadsliginiz vardi birbirinize gidip geliyordunuz ve cok kotu bisekilde arkadsliginiz sonlandi. araya maddi konular girdi yuz goz oldunuz. ama o olaylarin uzerine hala sosyal medyadan takiplesiyosunuz. bu durum sonunda iliskiniz tamamen bitmiş olmasina ragmen hala takiplesirmiydiniz kardesleriyle selamlasirmiydiniz benim sorunum sadece o x kisisiyle diyerek. ne yapardiniz yaaa?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Benzeri durumu yaşamıştım ilgisizmisim zamaninda 8 sene fslsn önce bitirdi eski dost arkadaşlığını bir ara sosyal medyadan eklemiş sonra sildim görürsem Allah ın selamı o dostluk bitti araya zaman girdi.
    Kuzeni falan görünce lafliyorum. Hayat kısa.
    Seni Allah biliyor ve sen kendini biliyorsun hayatta hep iyi düşünenler ve dusunmeyenler olacak kendini üzme bence hayatını iyi yaşamaya devam et güçlü dur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim yapımım kötülükten yana olmazdı hiç benle konuşmasa bile bir derdi oldugunda yardım ederdim. Benimde böyle bir huyum var kötü olamıyorum hiç bir zaman bazen düşünüyorum bende kötü oluyum onlar anlasın diye ama için cız ediyor bir insanın ihtiyacı oldugu zaman

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle çok saçma

0|0
    0|0
    • 14gün

napmaliyimm

• 14gün

of aynen kötü hatirlanmak istemedim tamamen iyi niyetle selam verdim aslinda ama pişman oldum arrik ne o nede etrafindakiler beni ilgilendirmemeli

• 14gün

Zaten başımıza ne geliyorsa bu iyi niyetten geliyor :/

• komple engellerim itle köpekle uğraşamam

0|0
    0|0
  • valla karışık durum. sanırım ikinizinde tekrar konuşmaya gönlünüz var ama biraz kibir ego gibi şeylerle meşgalde olduğunuzdan adım atmıyorsunuz zannımca.

0|0
    0|0
    • 14gün

oyle bisey degil

• 14gün

evet dogru

• 14gün

hayatında daha önemli şeyler olmalı bu gibi durumlarda zamanın geçmişine bırakıp gelecek zamanın mustularına bakmak gerek. :)

• senin böyle bir sikintin var sanki hiçbiriyle gorusmezdim

0|0
    0|0
  • kardeslerinin sucu ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynısı başıma geldi ama küstükten sonra konuştu da konuştu iyice çirkinleşti sonuç olarak her yerden sildim.

0|0
    0|0
    • 14gün

sence kardesleriyle olan durumumu napmaliyim ben selam veriyorum cunku onlrla bir problemim yok evlerine gidip kaldim o geldi ama illaki ablasini savunacaj yani oda bana hadi onada bişey demiyorum ama sonucta ortada arkd filan kalmadi az oncede butun hesaplarimdan ortak tanidiklarimizda dahil olmak uzere hepsini sildim iyi yaptım ni bilmiyorum of ne boktan bir durum

• 14gün

Selam ver ya yolda falan gördüğünde ama eskisi kadar samimi olma bence

• 14gün

ya oylede iste sonucta kotu olan yine ben olcam selam verme amacim zaten hani benim sorunum onla sizle degik demekti ama artik onuda yapmayı dusunmuyorum isin gribi hala takiplesiyoduk az önce cikardim heryerden oda beni cikarmmaisti bende

Yükleniyor...