SİZİNDE BOY TAKINTINIZ VAR MI?

Herkese iyi geceler. Ben ve bir arkadaşımın boy takıntısı var. Boyumuzun çok uzun olduğunu düşünüyoruz daha liseye gitmemize rağmen. Arkadaşım 9. sınıfa ben ise 11. sınıfa gidiyorum. Böyle okuldayken rahat olamıyoruz, yeterince dik duramıyoruz gibisinden. Yürüyüşümüzün tuhaf olduğunu, duruşumuzun tuhaf olduğunu düşünüyoruz. Çevremizdeki insanların sanki bizim hakkımızda "ıy şu kıza bak ne kadar iğrenç yürüyor, görünüşü ne kadar iğrenç" izlenimi uyandırıyor. İkimizin boyları hemen hemen aynı gibi 1.72-1.73 veya 1.74'tü sanırım. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? Sizinde takıntınız var mı?

0|0
3|6

Erkekler Ne Diyor 6

• normal bence uzun değil :D dfdffd

1|0
    0|0
  • Hayır yok

1|0
    0|0
  • niye hayırdır askılık olacağız diyemi korkuyorsunuz?

2|0
    0|0
    • 9gün

Bilmiyoruz öz güvenli olamıyoruz.

• Bence normal boyunuz. Takmayın.

1|0
    0|0
    • 9gün

Bize uzun geliyor ya çok takıyoruz kafamıza. :(

• 9gün

Mesela benim boyum 180. Ben 176 ya kadar isteyebilirim hakkımdır diye düşünüyorum:D

• 9gün

Hahaha. :D

• Uzun değilsiniz uzamazsınız zaten daha merak etmeyin.

1|0
    0|0
  • Bende boyumun aşırı uzun oluşundan şikayetçiyim lakin yapacak birşey yok. kendinizle barışık olmaya bakın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• boyum 177. Yani eskiden daha kısa olmak isterdim ama hallettik o çocukça istekleri. elimizde bu var. sevmeyi öğrenmek gerek. öğrendim de

1|0
    0|0
    • 9gün

Belki bizimde bu takıntımız zamanla geçecektir inşallah. :)

• 9gün

Ya çok kısa değil de 1.65 olsam bana yeterdi. :D

• 9gün

bende öyle derdim 😂 kendini sev biraz

• lisede öyle olması normal ben de öyleydim. farklı olduğunuzun farkına varacaksınız bir kaç yıla.

1|0
    0|0
  • Takıntım yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...