Bakımlı, kültürlü, bilgili olmak çok mu zor?

türkiye'de çoğu insanın sorunu her şeyi bir arada yapamamak.
büyüyünce makyaj, spor, kilo, kültür, hobiler her şey azda olsa şekillenir bu doğrultuda insanın her şeyden az veya çok yapabilmesi mümkün değil mi?
kapsamlı düşünün ve gerçekçi cevaplar verin.
Evde kendi çapında yemek ve temizlik yapabilen, giyim tarzını makyajını yapan, eğitimi iyi olan, kültürlü biri olmak çok mu zor? insanlar çoğunlukla hepsini aynı anda yapamıyor bir şeyler genelde yarım kalıyor veya eksık

Güncellemeler:
13gün cevap verin ama
13gün erkekler ve kadınlar

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• kesinklikle zor değil. Üniversite yılları bu iş için en ideal yer. Ben mesala model uçak 2sene
    dağ bisikletçiliği hala devam
    dans
    balıkçılık
    dağcılık
    ok atma
    at binme gibi etkinliklerimi yaptım hobi haline getirdim. İş yaşamında belki daha az zaman ayırıyorsun ama isteyince oluyor. Bir de şu var kişisel bakımını da yaparsın kendine bir kütüphane yapıp her gün 30 dk 1 saat arası zamanda ayırırsın. İstediğin an istediğini yapabilirsin. Çevrendeki insanlara bakma. Bakınca kahrolursun :D

0|0
    0|0
    • 13gün

çok güzel bir yorum teşekkür ederim :)
      mükemmel olmaktan bahsetmiyorum ama küçükken her şeyi çok istiyorsun ama büyüdükçe şekilleniyor. Bunun detayına inersek tam olarak nasıl bir şey istediğimizi sınırlandırabiliriz. Bu alanda geliştirirsek devamlı hale gelir ve daha kolay yapabiliriz.

• 13gün

takip olcaktı o

• 13gün

tabiki edebilirsin. Sana özelden de yazdım. Konuşmak istediğin zaman konuşabiliriz bile nolcak :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Maalesef...

0|0
    0|0
  • yoo zor değil.

0|0
    0|0
  • küçüklükten alışkanlık olmayınca zor geliyor ailede ve kafa yapısında bitiyor iş

0|0
    0|0
    • 13gün

bazen dönüm noktaları olur insanlar kendileride durumu değiştirebilir olamaz mı?

• 13gün

zor ülkede çogu insan kıyafetlerını katlayıp koymaktan diş fırcalamaktan bile aciz

• 13gün

maalesef öyle

• evet zor

0|0
    0|0
  • Sonradan olmayla olunmuyor maalesef :(

0|0
    0|0
    • 13gün

doğuştan kitap okuyan, makyaj yapan spor yapan birini hiç görmedim

• 13gün

hmm

• 13gün

:) :) :)

Kızlar Ne Diyor 4

• her şeyi aynı anda yapabilirsin, evet. ancak bu sana bir getiri sağlamaz çünkü tam yapamazsın. burada bir tercih yapman gerek. ya her şeyden azar azar yapacaksın ya da bir şeyi tam yapacaksın.
    hedefimiz her şeyden az bir şeyi tam yapmak olmalı ancak buda yıllar süren bir süreç. ne kadar yasayacağımız belli değil. mutlu olunacak kaliteli tercihler yapılmalı.

0|0
    0|0
    • 13gün

mükemmel olmaktan bahsetmiyorum. Makyajı az yapan biriyim bulabildiğim en doğru şekilde öğrenip yapabilirim. Yemek yapmayı sevmem ama genel olarak öğrenip yapabilirim. Her şeyden sadece istediğim ve işime yarayacak kadarını yapabilirim bu kadar zor olmamalı

• 13gün

@bulems bu ise beklentin zaten zor değil

• 13gün

teşekkür ederim

• İstemekle alakalı.

0|0
    0|0
  • Para yok çünkü

0|0
    0|0
    • 13gün

ileri boyutu için para gerekebilirde normal seviyede aşırı bir paraya gerek yokki

• 13gün

Sen de haklısın. Asgari ücretle çalışan adamlar iphone 7 almak yerine 10 liralarını feda edip bir kitap alsalar ne kadar güzel olur...

• 13gün

evet ama işte yapmıyorlar

• Değil isteyene

0|0
    0|0
Yükleniyor...