Dış görünüşümü kafama çok takıyorum. İnsanlar benimle bu yüzden arkadaş olmak istemiyor gibi geliyor. Sizce?

Bakın eksiksiz bir şekilde anlatıyorum size. 100 kiloyum boyum 162 saçlarım çok dökük, kaşlarım kalın, yüzümde tüyler var (siyah) vücudumda tüylenme problemim var.
Böyle biriyle kim arkadaş olmak ister ki? Herkes benden tiksiniyor. Kabul ediyorum haksız da değiller ama öz saygımı yitirdim. Kendime bakasım gelmiyor.
Oturdum düşündüm bu iş böyle devam etmez.
Kendimi değiştirmem gerek.
Neler yapabilirim?
Nasıl değişebilir hem dış görünüş olarak hem ruhsal olarak?
Bir de her insana güvenip her şeyimi anlatıyorum. Şu anda üniversite 2. sınıftayım hiç arkadaşım yok okulda tek başımayım yapayalnızım çok bunaldım çok sıkıldım yardım edin :/

Güncellemeler:
6gün güncel.

0|0
8|13

Erkekler Ne Diyor 13

• Stresin en büyük ilacı spordur. Bütün enerjini alır. Zaten çevre problemin olmadığı için spora yeterli vakit ayırabilirsin. Koşu ile başlayabilirsin. Sigara içiyorsan bırakmalısın. Kilonu düzgün bir seviyeye getirdiğinde kişisel bakım ve kozmetik alanını değerlendirebilirsin. Eğer bunu istersen çok farklı bir noktaya geçebilirsin. Kendini bu yönde motive etmelisin. Yaşın da küçük daha 6-7 harcayarak geleceğini düzgün yaşama şansın olabililir.
    Sadece küsmek yerine hırslanmalısın.

1|0
    0|0
  • Canım kendi kusurlarını soylrmisin once bu sorunlarını çöz bıde bosver unvrstede arkadaşlığı olmadığı daha iyi insanlar olmus kardeşim en guzeli arkadaslık olmaması 😊

1|0
    0|0
  • lazer epilasyon ve guzellik merkezine git onlar halleder

1|0
    0|0
  • Takma bu kadar dışın değil için güzel olsun

1|1
    0|0
  • bak kendine birazcık salma bu kadar

2|0
    0|0
  • Büyük bir değişime ihtiyaç vsr

1|0
    0|0
  • Kilo vererek başla epilasyon falan gidersin çaba
    Göster oturup g*t büyütme

1|0
    0|0
  • Kilo ver önce

1|0
    0|0
  • zayifla bence bir cok problemi cozer

1|0
    0|0
  • Kendine bak ve biraz spor yaparsan hepsi pesinden kosar cok zor degil bunlari yapmak

1|0
    0|0
  • Önce 100 kg problemini aşağı çekme hedefi koy kendine daha sonra diğerleri kolay şeyler.

1|0
    0|0
  • Cok cirkinisin belkide normaldebenve bende olmam cirkin ile arkadas

0|0
    6|1
  • kilo vermeye başla gerisi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Canım benim. Kurban olsunlar sana ! Fıstık gibi de taş gibi de olursun. Ben de senin gibiydim. Allah a şükür şimdi nerelere geldim. Öncelikle ağda yla başka. Kaşlarını felan aldır. Sonra saçlarına güç vermek için keratin içeren ürünler kullan. Kuaförlere danış kas aldırırken sor bir bakalım ne diyecekler. Bu arada... kilo da vermeye başlıcaz. Çok rahat verirsin 1 senede. Diyetisyene git. Gidecek paran yoksa da bana mesaj at ben yardımcı olurum. Ben de 80 kilodan düştüm 55 kiloya. Mmm... Sonra... saçların kendine gelene kadar aralarına küçük küçük saçlar koyuyorlar ya şimdi 1 tl tanesi tutam tutam onlardan koy. Fıstık gibi olursun Allah in izniyle. Mesaj at yardımcı olurum ben sana. Takip et

1|0
    0|0
  • güzelim, madem bu kadar takıyosun git bir diyetisyene güzel bir diyet programı başlatsın. sonra ufak ufak cilt için bişiler yaparsın, fiziksel şeylerin çözümü var. önemli olan kafalar

2|0
    0|0
    • 7gün

evet haklısın çok kafama takıyorum ama hiç eyleme geçmiyorum
      pazartesi günü diyetisyen randevum var yavaş yavaş değişmek istiyorum

• 7gün

çok tebrik ediyorum seni umarım ben de ilk olarak bir kilolarımdan kurtulurum sonra gerisi gelir

• 7gün

Halledersin, kendine inan

• Bu anlattıkların büyük eksi getirmez sana ama eğer ki sen bunları kafanda devleştirip kendini silikleştirirsen işte o zaman bitersin. Girişken ol.

1|0
    0|0
  • Bence kilo vererek başla bu işe.. o bahsettiğin tüyleri al ve çok hafif makyaj yap, saçlarına şekil ver

1|0
    0|0
  • Ah cnmm. Hangi unidesin gel bnle takil. Once kilo ver kaşini al. Yuz agdasi var zaten. Giyim stilleri halledilir.

1|1
    0|0
    • 7gün

çok teşekkür ederim canımsın

• 7gün

Rica ederim canım ne demek😊 sev kendini eli kolu olmayanlardan degilsin sukretki onlar gbi imkansiz degilsin. Sac cikmasi icin ısırgan otunu kaynat haftada bir sacini durula onunla. Ictende destek al. Bol meyve ye. Elme havuc ozellikle salatalik. Diyetisyene de gidiyomussun hadi hayirlisi😉

• Önce kilo ver.

1|0
    0|0
  • Bunların hepsinin çözümü var ama bunları yapmadan önce kendini sevmeyi öğrenmelisin. Kendini sevmeyeni kimse sevmez.

1|0
    0|0
  • Hiç kimsenin senden üstün olmadığını kabullen önce

1|0
    0|0
Yükleniyor...