Uluslar arası alanda yaşayan iki efsanevi yönetici birisi Cumhur reisimiz Fransa'dan oy almış :) düşünceleriniz nedir?

Uluslar arası alanda yaşayan iki efsanevi yönetici birisi Cumhur reisimiz Fransa'dan oy almış :)düşünceleriniz nedir ?

0|0
1|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen git Eyfelde cafe dö pera muhabbeti yap geniş geniş, ondan sonra git bu herife oy ver..

Mal lan bu insanlar..

0|3
    0|0
  • 20. yy da Mustafa Kemal'i yetiştiren bu millet, 21. yy'da da Recep Tayyip'i yetiştirerek yine yüzyıla damgasını vurdu. Böyle insanlar maalesef 100 yılda bir geliyor. :(

0|1
    0|0
  • Vardır orada da 3-5 dangalak çomar

0|2
    0|2
  • Abd seçimlerinde de Tayyipe oy çıktı adam dünya lideri diye boşuna demiyoruz

1|2
    1|2
  • Haykırdım ya

0|1
    0|0
    • 11gün

insan gibi gülmeyi öğrendiğin zaman tekrar yorum atabilirsin atabilirsen tabi :)

• aman ne güzel ne güzel

0|2
    0|0
  • Adam her dünya ülkesinde yapılan seçimden oy alıyor, boşuna dünya lideri demiyoruz, canını yediğim..

0|1
    1|2
  • Adam gibi adam

0|2
    0|2
  • Bizde sakat çok

0|1
    0|0
  • Tamam

0|0
    0|0
  • Reis...

1|1
    1|2
  • Cumhur reisinin kurmak istediği ülkede senin profildeki resimde kıyafetin varya bırak giymeyi vitrinde gormen yasak ;)

0|1
    0|1
    • 11gün

bunlar boş laflar ben icraata bakarım ütopik düşüncelere yer yok bende adam kılık kıyafetle ilgili tek bir şey söylemedi zaten o konumdaki bir adamın umrunda olacağını sanmıyorum , nelere yoruyorsunuz Osmanlı torunuyum ve osmanlı gibi yönetilmesinin benim için hiç bir sakıncası yok Türk hükümetlerinde yıkılan ve suanki 6tane bağımsız konumdaki olanlara bakarsan hiç bir zaman baskıcı bir recim olmadıgını görebilirsin Tarihin tozlu sayfalarını açarsanız da osmanlının son yılları dısında baskı yoktur bayanlara karsı yobaz insanların bıraktığı izler :)

• 11gün

bir bayanın giyimine laf söylecek kadar dingil birisine bu kadar saygılı olabiliyorum kusura bakma ihtilal devri anayasası kullanılan bir ülkede senin gibi denyolar yüzünden yeni bir anayasa yapılamıyor işte gündeme geliyor hemen Atatürkün sözde savunucuları devreye giriyor dünyanın en gelişmiş Anayasısını kullanıyormusuz gibi masaya bile oturmuyor ne hikmetse bu ülkede iyi olabilecek her duruma karsılar böyle zamanlarda birlik olunur anlıyormusun Bu hatayı bir millet vekilide gündeme getire bilirdi ki getirseydi coktan sonucuna ulaşılırdı mhp askerde boy oranını düşürdü misal Ayrıca ülkenin bir tekmeden daha büyük sorunları var belki senin kabiliyetin buna yetmiyordur ama ben sana acıklanıyım 3 terör örgütü ile uğraşıyoruz Avrupadan yoğun saldırı alıyoruz sınır dısı operasyon yapıyoruz adamlar cıkıp bu meseleyle uğraşmıyorlar doğal olarak senin savundugun adamlardan birisi iktidarda olsaydı hala avrupanın bokunu yalıyor olurduk biraz gözlerini aç dostum

• 11gün

Bırakın bu tartıştığınız malın gözü olduğunu sanan kızı.
      O düzülmekten memnun.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne diyim haram zıkkım olsun

0|1
    0|1
Yükleniyor...