Bir mekanın olmazsa olmazı nedir?

Cafe, lokanta, restaurantlar gibi yerleri ; lezzet, temizlik, disiplin, hizmet gibi kavramlarla bağdaştırarak düşünün.

Aynı mekana ikinci kez gitmenize sebep ne olabilir, nelere dikkat edersiniz bu tür yerlerde?

Bir mekanın olmazsa olmazı nedir?

Güncellemeler:
Güncel
Alalım kriterlerinizi :)

0|0
154

En İyi Kız Görüşü

• 1. Titizlik,2. güleryüzlü. saygılı personel.3. yemeklerin tadı.4. ortamdakı insanların seviyyesi (yani fazla kalabalık ve sesli yerleri sevmem)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mekanın standart bir kafe olmasının ve tüm ürünleri barındırmasının yanı sıra müşteriyle ilgilenmesi ve siparişleri hızlı bir şekilde alması en önemli özelliktir benim için. Müşteriyi 5-10 dakikadan fazla bekletmeden sipariş alınır, hazır olunca direkt getirilir. Benim bir kaç mekanı bırakmamın en başlıca sebebi budur.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Güzel yemekleri.

0|1
    0|0
  • Benim için sessiz, sakin, kafa dinleyebileceğim bir yer olması önemli.

0|1
    0|0
  • cana yakın personel gerisi hikaye

0|1
    0|0
  • Hizmet iyi olucak temiz olmalı çevresi önemli lokasyonu ve müşterileride önemli açıkçası vs

0|1
    0|0
  • Temiz olmalı en önce ama güler yüzde çok onemli :)

0|1
    0|0
  • Otantik hafif müzik olmalı soft renkler tercih edilmeli ama bir okadarda aksesuarlar canlı olmalı ve canlı müzik ve kesinlikle alkol olmamalı mekanda

0|1
    0|0
  • Temizlik en önemlisi. hizmet ve lezzet.

0|1
    0|0
  • Temizlik, iyi hizmet, güler yüz, sessizlik, huzur, kaliteli ürün ve ürün çeşitliliği, ambiyans.

0|1
    0|0
  • hafif müzik olmalı yoksa huzursuzlanırım

0|1
    0|0
  • Masa ve sandalyeler

0|1
    0|0
  • Temiz olmasi lazim. Yemekleri lezzetli garsonlar ilgili. Bukadar

0|1
    0|0
  • Eve yakın olması

0|1
    0|0
  • Kesinlikle avm

0|0
    0|0
  • Temizlik, kendimizi evimizde gibi hissettirecek ilgi ve olmazsa olmaz güleryüz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çalışanlar big yellowdaki gibi mide bulandırmamalı çokta uzakta durum ulaşamıcağımız yerde olmamalı. Ortam ve masalar temiz olmalı. Sakin olmalı ve kafa dinlemelik olmalı.

0|1
    0|0
  • Çalışanların samimiyetine.

0|1
    0|0
  • Alkol olmasi yeterli. Sarhos olup ucasim var...

0|1
    0|0
Yükleniyor...