Bu ülkede çok huzursuzum? İnsan davranışlarından hareketlerinden ahlaksızlıktan. Özellikle işsizlikten çok korkuyorum?

Çok kötüyüm arkadaşlar normal bu ülkede herkesde vardır bu durum. Ne yapmalıyım? Hayatı ciddiye almaya değmez biliyorum ama bu düşünceyi uygulayamıyorum. Gelcek korkusu var bu ülkede çocuk bile yapmak istemiyorum artık burası nasıl bir ülke oldu.Çok huzursuzum hap falan mı kullanmalıyım ne yapmalıyım?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunelan

0|0
    0|0
  • Haklısın. Ben de ölmek istiyorum

0|0
    0|0
    • 10gün

kardeş ne yapacaz ya daha genciz hayat sevincimi yaşama sevincim bitti bu ülkede benim

• bu ülkeden keşke gidebilsek

0|0
    0|0
    • 10gün

Cennet gibi bir ülke o kadar güzel ki.. Ama ne yazıkki atasına laf edenleri mi söyleyeyim. Ellerinde tespih milete artislik yapıp çocuk tecavüzcülerine ses çıkarmayanları mı söyleyeyim eğitimsizlikten mi bahsedeyim bilemedim. Benim psikolojim çok bozuk

• 10gün

ülkeye kimsenin sözü yok, cennet gibi bir ülke ama içindekiler.. Aynı anlattığın gibi. Herkes serseri olmuş, herkes kötü olmuş, herkes nefret eder olmuş. paranın değeri düştüğü gibi insanında değeri düşüyor.

• 10gün

ya ergen dolu afedersin canım aptaal dolu ortalık heryerde aptal var salak salak ergenler bir de bu ülkede herkes bir şey hkakında tam bilgisahibi olmadan konuşup ortalıkta rezil oluyor bu ülkede donanımlı insan yok hiç. Olanları da küfür ederek aşşağılıyolar zaten. Cacık olmaz burdan biz ne yapacağız ben hayatımı burda yaşamak istemiyorum

Yükleniyor...