Eşiniz yemek yapamasa kızarmısınız?

erkege giden yol mideden geçer derler biraz yapabiliyorum ama böyle çogu yemegimde ya bir şeyleri eksik olmuş oluyor ya da fazla bide çok yemek yakıyorum unutkanım biraz mesela eve çok aç geldiniz ama eşinizin yemegi yaktıgını ögrendiniz kızarmısınız?
bide içli köfte gibi olan yemekleri ögrenmek istiyorum evlendigimde yapmak için ama büyyük ihtimal yine kötü yaparım :( siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|14

Erkekler Ne Diyor 14

• Hiç kızmam. Ben olsam kızmak yerine çözüm üretirim. Alırım eşimi yanıma bakarız ve beraber yaparız. Eşim pratik kazandıkça daha iyisini yapar zaten neden onu üzeyim? Gururunu , onurunu kırmak için mi evleniyorum? Canımı tek saniye düşünmeden vereceğim insana kıyar mıyım?

1|0
    0|0
  • Beraber yaparız sıkıntı yok. Kimse kimsenin kölesi değil

1|0
    0|0
  • Ben zaten yemek yapmayı seviyorum. Olmazsa ben ona öğretirim beraber yaparız ama öğrenmek istemezse o sıkıntı

1|0
    0|0
  • Canı sağolsun, birlikte yaparız, ne üzerim ne de kızarım

0|0
    0|0
  • kizarim tabikide

0|0
    0|0
    • 13gün

neden olamaz mı yani

• 13gün

veya evli bir bayanin erkek arkadasi benim esimin erkek arkadasi ver beni tanistirdi vede gorusuyor sknti yok yani

• 13gün

bence olamaz hadivoldu diyelim profilindeki hörüşlere baktım olacaksa böule olmasın diyorum yani li sınırolmalı

• Kızmam öğretim 😉

0|0
    0|0
  • Her zaman olmaması kaydı ile sıkıntı olmaz zaman ile öğrenir.

0|0
    0|0
  • 1 olur 2 olur sorun yok ama 3 te aaa yeter be

0|0
    0|0
  • Kizmam , ama bir yere kadar.

0|0
    0|0
  • Aradığım kriter de bir eş bulayim da kendime , onun yemeğini de ben yaparım sorun değil

0|0
    0|0
  • yemek yapmasını bilmiyosa yardım ederim her gün zamanla öğrenir illa dısarıya gitmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Yok ama sınır açmamak şartı ıle

0|0
    0|0
  • yemek yapamazsa evlenmem zaten o kisi ile.. hani öyle kazara dedigin gibi olan şeylere en fazla dikkatli olmadin diye biras bağırır.. kendi başımın caresine bakarim.. aclikdan ölmem herhalde🙊😊😄

0|0
    0|0
    • 13gün

olabilir yapamayabilir

• 13gün

yani yanlız geldik yanliz gidecez 2 metrelik mezar.. gerisi hep bahaneler yalanlar boş şeyler..

• 13gün

hayırlı geceler dilerim arkadaşım😊🌷🌷🙋

• bıktım kızmaktan artık kızmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yapa yapa ayarını tutturursun dert etme. Ögrenmek te zor değil. En basiti internette bilr tarifler var. Ben ordan deniyorum yapmayı ögrenicem yavaş yavaş.

1|0
    0|0
    • 13gün

bende mesela bakıyorum internetten falan olmuyor mesela geççenlerde komşumuz mercimek köftesi yapmış çok güzeldi ben yaptım çok kötü oldu bide her yapışımda böyle

• Bence çok güzel yaparsın öyle dusunme Devamlı pratik yap

1|0
    0|0
  • Bence buna hakki yok cok istiyorsa kendi yapsin

0|0
    0|0
  • Yapsın her ikisi de.

0|0
    0|0
  • Çok kizarim nasil yapmaz !

0|0
    0|0