Dışlanıyo muyum?

Lisedeyim önceki senelerden tanışmış insanlar var popiler tayfa falan diyolar kızlı erkekli takılıyolar benle normalde konuşuyolar ama takılmıyolar çünkü aralarında sözü geçen bir kız beni sevmiyo ve sınıftan çık falan diye bağırdı bir kavga da oldu aramda ben kızlarla falan takılıyorum kızlarla aram da iyi ve biz iki sınıfız diğer sınıfa gidince bir kaç kişi daha çıkar mısın sınıftan falan dedi dışlanıyor muyum sizce eğer öyleyse ne yapmalıyım?

0|0
5|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Sınıf onlara aitse çık tabi ama onlar oturup tuğlayı koymadılar ise seni kovma hakları yok. Bu çok sammimiyetsiz insanlıj dışı bir davranış birinin kalb neden böyle kolayca kırmak istenilsin ki

0|0
    0|0
    • 12gün

Prim amaçlı

• 12gün

Hani dedin ya niye kırmak istesinler birinin kalbini zaten kalp kırmak değil amaç prim yapmak

• 12gün

anlıyorum... Dışarıdan bakan biri için bu durum aptalca görünür onlar prim topladıklarını sanmaya devam etsinler

• Ben hep en arka sırada olurdum veletleride almazdım yanıma kendi kendimi dışlardımda kafam rahattı lan sizde öyle yapın :D

0|0
    0|0
  • hepsini s*ktır et bu laf kaba oldu ama onlar senin ayağına gelsin hiç kafana takma kendi halinde biri ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...